ÇANKAYA BREZİLYA FÖNÜ

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA BREZİLYA FÖNÜ

HERGÜN FÖN ÇEKTİRMEKTEN SIKILDINIZ MI? – ÇANKAYA BREZİLYA FÖNÜ

Biz kadınlar için bakımlı ve şekilli saçlara sahip olmak vazgeçilmezdir. Çünkü ancak bu şekilde güzel görünebileceğimizi hepimiz biliriz. Bunun için de çoğumuz her gün saatlerimizi kuaförde harcarız ya da evde kendi başımıza saçlarımızı şekillendirmek için ayna karşısında saatler geçiririz. Eğer artık bundan sıkıldıysanız çare Brezilya fönü. Aylar boyunca yeni fön çekilmiş gibi görünen saçlar için Brezilya fönü uygulaması sizleri bekliyor.

Minerva - Moneta Güzellik Salonu

GOP

UZMAN ESTETİSYEN VE USTA ÖĞRETİCİ MERVE APUHAN

2007 senesinde Ankara Özcan Sabancı Anadolu Kız meslek lisesi Saç bakımı ve hizmetleri üzerine 4 sene eğitim aldı.

Eğitime ek olarak kuaför ve güzellik merkezlerinde çıraklıktan yetişmeye başladı.

2010 yılında Gazi Üniversitesi Saç Bakımı ve hizmetleri bölümünü meslek liseleri arasında Türkiye 1. Olarak okudu , güzellik merkezleri ve kuaförlerde çalışmaya devam etti

2013 yılında Anadolu üniversitesi Maliye bölümünden mezun oldu.

Üstün başarı belgesi ile mezun olduktan sonra Eczane de dermokozmetik uzmanlığı üzerine kendini geliştirdi ve uzmanlaştı. Cilt üzerinde çeşitli eğitimler ve uygulamalar ile tecrübesini arttırdı.

Saç , cilt,tırnak, makyaj,kalıcı makyaj,protez tırnak, kalıcı oje,nail art, ipek kirpik, kirpik liftingi, kirpik perması ve daha birçok uygulama üzerinde usta öğreticilik belgesi mevcuttur.

2019 yılında 14 yıllık tecrübenin ardından kendi küçük işletmesi olan Minerva moneta güzellik stüdyosunu kurdu.

Hala eğitimlerine devam etmekte ,özel eğitimler vermekte cilt üzerine kitap yazmaktadır.devamını oku...
Adres: Reşit Galip Cad. No:134 Gaziosmanpaşa / Ankara

Çağdaş Ergün Saç Tasarım - Kuaför

Dikmen

Çağdaş Ergün Saç Tasarım - Kuaför - DİKMEN KUAFÖR

Kuaförlük bir sanat dalı olmakla beraber sosyal ilişkilerin müşteri ve kuaför arasındaki moda trendi ve yakışan anlayışı ve tarz bütünleşmelerini de içermektedir. Kuaförünüz ile aranızda kültürel ve sosyal fark sizi algılayamamasına ve sizin neye ihtiyacınızın olduğunu kavrayamamasına neden olmaktadır.

Bu yüzden kuaför seçimi yaparken aslında kuaföründe sizi seçmesi gerekmektedir. Seçimlerin doğru yapıldığı bir alışverişte sonuçta mükemmel olacaktır. Hem kuaförünüz hem de sizin tarzlarınızın aynı olması kuaförünüzün rahat ve yaratıcı çalışmasına yardımcı olacaktır.

İster Saç Kesimi, Röfle, Balyaj, Gelin Başı, Topuz ne olursa olsun yaptıracağın işlem eğer kuaförünüzün tarzı ile sizinki aynı değilse sonuçta mükemmel bir işlemde çıksa sonuç hüsran olacaktır. Kuaförünüzün saçınıza işlem yapmadan önce sizi iyice dinlemesi ve ne istediğini anlayacak kadar zaman ayırdıktan sonra saçınızdaki işlemlere başlaması çok daha sağlıklı sonuç verecektir.

VE BİZDE SİZİ DİNLEMEYE HAZIRIZ...
devamını oku...
Adres: Sokullu Mehmet Paşa caddesi 127/C Dikmen-Ankara


Brezilya fönü kaç gün kalıyor?

Brezilya fönü kaç gün kalıyor yerine kaç ay kalıyor diye sormak çok daha doğru. Zira Brezilya fönü saçın şekline, uzunluğuna, ne sıklıkta yıkandığına ve boyandığına bağlı olarak ortalama 4 ay kadar saçlarda kalıyor. Bazı saç tiplerinde ve az yıkanan saçlardaysa bu süre daha uzun olabiliyor. Yani Brezilya fönü ile aylar boyunca yeni fön çekilmiş gibi görünen saçlar ile kendinizi mükemmel hissetme şansına sahipsiniz.

Brezilya fönü aynı zamanda saçlara bakım yapıyor!

Brezilya fönü için kullanılan madde keratin. Bu nedenle Ankara Çankaya güzellik salonlarında yaptıracağınız Brezilya fönü ile hem saçlarınıza sağlık katmış hem de her gün fön çektirme derdinden kurtulmuş olacaksınız.