ÇANKAYA BREZİLYA FÖNÜ

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA BREZİLYA FÖNÜ

HERGÜN FÖN ÇEKTİRMEKTEN SIKILDINIZ MI? – ÇANKAYA BREZİLYA FÖNÜ

Biz kadınlar için bakımlı ve şekilli saçlara sahip olmak vazgeçilmezdir. Çünkü ancak bu şekilde güzel görünebileceğimizi hepimiz biliriz. Bunun için de çoğumuz her gün saatlerimizi kuaförde harcarız ya da evde kendi başımıza saçlarımızı şekillendirmek için ayna karşısında saatler geçiririz. Eğer artık bundan sıkıldıysanız çare Brezilya fönü. Aylar boyunca yeni fön çekilmiş gibi görünen saçlar için Brezilya fönü uygulaması sizleri bekliyor.

Çankaya'da Brezilya Fönü için nerelere gidebilirsiniz?
Çankaya Brezilya FönüBrezilya fönü kaç gün kalıyor?

Brezilya fönü kaç gün kalıyor yerine kaç ay kalıyor diye sormak çok daha doğru. Zira Brezilya fönü saçın şekline, uzunluğuna, ne sıklıkta yıkandığına ve boyandığına bağlı olarak ortalama 4 ay kadar saçlarda kalıyor. Bazı saç tiplerinde ve az yıkanan saçlardaysa bu süre daha uzun olabiliyor. Yani Brezilya fönü ile aylar boyunca yeni fön çekilmiş gibi görünen saçlar ile kendinizi mükemmel hissetme şansına sahipsiniz.

Brezilya fönü aynı zamanda saçlara bakım yapıyor!

Brezilya fönü için kullanılan madde keratin. Bu nedenle Ankara Çankaya güzellik salonlarında yaptıracağınız Brezilya fönü ile hem saçlarınıza sağlık katmış hem de her gün fön çektirme derdinden kurtulmuş olacaksınız.