Ankara Cryolipoliz

Ankara Güzellik Salonları Cryolipoliz

CRYOLİPOLİZ

Cryolipoliz tedavisi diğer adı ile soğuk lipoliz yağ kütlelerini hedef alan zayıflamada etkili bir yöntemdir. Cryolipoliz tedavisinde spor, diyet gibi yöntemler ile vücuttan atılamayan yağ kütlelerini vücuttan arındırılmasını sağlar. Cryolipoliz tedavisi yapılırken büyük yağ kütleleri dondurulmaktadır. Cryolipoliz tedavisinde yağ hücreleri -10 dereceye kadar soğutulmakta ya da dondur...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Cryolipoliz

toplam 2 sonuç bulundu.
1 - 2 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Cryolipoliz

CRYOLİPOLİZ

Cryolipoliz tedavisi diğer adı ile soğuk lipoliz yağ kütlelerini hedef alan zayıflamada etkili bir yöntemdir. Cryolipoliz tedavisinde spor, diyet gibi yöntemler ile vücuttan atılamayan yağ kütlelerini vücuttan arındırılmasını sağlar. Cryolipoliz tedavisi yapılırken büyük yağ kütleleri dondurulmaktadır. Cryolipoliz tedavisinde yağ hücreleri -10 dereceye kadar soğutulmakta ya da dondurulmaktadır. İşlem için özel bir cihaz kullanılmaktadır. Cihazın başlıkları vakumlu şekilde tasarlandığından cildi içine vakumlar. Herhangi bir cilt yüzeyine değil yağ tabakasının yoğun olduğu bölgeler işleme tabi tutulur. Cryolipoliz tedavisinde amaç yağları dondurarak yapılarının bozulmasını sağlamaktır. Böylece vücut bu bozuk yapılardan arındırılır. Cryolipoliz tedavisi uzman kişiler tarafından yapıldığında son derece güvenli bir uygulamadır.

Cryolipoliz tedavisi ile fazla kilolardan kurtulmak isteyen kişiler ilk seans sonrasında 10 gün içinde etkileri görülmeye başlar. 30 gün sonrasına Cryolipoliz tedavisinin etkileri en üst seviyeye ulaşır. Ancak fazla kilolardan kurtulma işlemi 30 gün kadar kısa sürmez. 95 güne kadar vücut şekillenmeye devam eder.

Cryolipoliz tedavisinin başarılı sonuçları sayesinde aşırı kilo sorunları olan kadın ya da erkeklerde uygulanabilir. Cryolipoliz tedavisi öncesinde vücudun yağ oranı için bir test yapılır. Böylece işlem için uygun olup olmadığını test sonuçları belirler.

Cryolipoliz tedavisi herkese uygulanabilir. Ancak kanser hastaları, platin ya da protezi bulunan kişiler, hamileler, açık yarası olan kişiler işlem için uygun değildir.

Kilo vermenin en hızlı ve en konforlu şekli olan Cryolipoliz tedavisi iğneye, seruma kısacası ameliyata olan ihtiyacı da azaltmaktadır. Bu açıdan bakıldığında ameliyattan korkanlar için avantajlı bir sistemdir. Ayrıca ameliyat izleri, yara oluşumundan dolayı belirli bir süre iyileşme süresi yoktur. İşlem sonrasında günlük işlere kaldınız yerden devam edebilirsiniz.

Cryolipoliz tedavisi ile vücutta kütlelerinin parçalanarak vücuttan atılması için idrar kanallarına yönlendirilir. Böylece işlem boyunca vücut sıvıya ihtiyaç duyar. Bol sıvı tüketimi Cryolipoliz tedavi sürecinin başarılı bir şekilde atlatılmasını sağlar.

Cryolipoliz tedavisi için 1 seans uygulama yapılmaktadır. Ancak yağ kütleleri büyük, uygulama bölgesi geniş ise seans sayısı 2'ye çıkarılabilir. Ancak seans sayısının artırılması ilk seanstan sonra yeterli etki elde edilememesi durumunda 45 gün sonra yapılabilir. Eğer aynı bölgedeki yağ kütleleri inatçıysa 3 seansa kadar uygulanabilir. Ancak daha fazla uygulanması doğru değildir.

Cryolipoliz tedavisi için uygulanan bölgeler şunlardır: basen, karın, göbek çevresi, diz üstü, bel, diz iç bölgesi, bacak, kalçadır. Beslenme alışkanlıkları değiştirilmelidir. Gün içerisindeki hareket sayısı artırılmalıdır. Böylece Cryolipoliz tedavi süresinin etkisi uzun vadeye yayılabilir.

Cryolipoliz tedavisi boyunca ne ağrı ne de sızı hissedilmektedir. İşlem tamamen acı hissedilmeden tamamlanır. İşlem uygulanırken cilde, dokulara, organlara, herhangi bir sisteme zararı bulunmamaktadır. Başlık cildi vakumlarken masaj yapıyormuş hissi verir. Bu durumda işlem esnasında vücut tedirginlik ya da korku hissinin yerini rahatlamaya bırakır. Yağ tabakasının parçalanarak vücuttan atılması ile deri altında kan dolaşımı canlanır. Böylece cildin, dokuların ihtiyacı olan oksijen başta olmak üzere pek çok yapı taşı bu bölgeye ulaştırılabilir.

Çalışma sistemleri artık masa başının yaygınlaşması ile eskiye göre hareket sayısı da giderek azalmıştır. Bu durumda yağlanma sorunu kadın ve erkeklerde sık görülen bir sorun haline gelmiştir. Aşırı kilo, aşırı yağlanma sorunu için geliştirilen yöntemlerde giderek artmaktadır. Cryolipoliz tedavisi, diğer yöntemlere göre daha etkili ve daha konforlu bir uygulamadır. Bölgesel uygulanmaktadır. İşlemin kolay uygulanması ve zararlarının olmaması insanların kısa sürede Cryolipoliz tedavisini tanımaya başlamıştır. Cildin sarkmasına neden olan yağ kütlesi Cryolipoliz tedavisi ile incelerek kaybolur.