ÇAYYOLU BREZİLYA FÖNÜ

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU BREZİLYA FÖNÜ

SAÇLARDA KALICI GÜZELLİK VE SAĞLIK – ÇAYYOLU BREZİLYA FÖNÜ

Bir kadının güzelliğinin en önemli unsuru şüphesiz ki bakımlı ve güzel sağlara sahip olmaktır. Ancak genellikle saçlara yapılan şekil vermeye yönelik ya da kimyasal tüm işlemler saça zarar verir, üstelik çok da kısa sürede saçlar verilen şekilde çıkıp eski şekillerine dönerler. Ama artık Brezilya fönü var, üstelik Brezilya fönü yalnızca saçlarınızı şekillendirmek ile kalmıyor saçlara bakım da yapıyor.

Keratin saçları besliyor

Brezilya fönü uzun süre yeni fön çekilmiş gibi görünen saçlara sahip olmayı sağlıyor ve diğer saç şekillendirme yöntemlerinin aksine Brezilya fönü için saçlara zarar veren maddeler kullanılmıyor. Brezilya fönü uygulaması için keratin kullanılıyor ve keratin saçlara bakım da yapıyor. Yani Brezilya fönü ile bir uygulama ile iki taş vurmuş oluyorsunuz, hem güzel hem de sağlıklı saçlara kavuşuyorsunuz.

4-8 ay arasında dayanıyor!

Brezilya fönü uygulaması saçlarda 4 ile 8 ay arasında kalıyor. Haydi, hemen Çayyolu güzellik salonlarına gelerek Brezilya fönü yaptırın ve aylarca sağlıklı ve yeni fön çekilmiş gibi görünen sağlara kavuşun.