Ankara Lipolizis

Lipolizis Ankara Güzellik Merkezleri

LİPOLİZİS

"Ankara'daki Lipolizis salonları listelenmiştir. Ankara Lipolizis salonlarını inceleyiniz."

Lipolizis, vücudunuzun belirli bölgelerinde depolanan yağ birikimlerinin uzaklaştırılması için kullanılan ameliyat içermeyen, oldukça yeni ve nazik uygulamalardan birsidir. Çene altı yağlarıyla, bel çevresi, karın ve baldırlarda ki yağların uzaklaştırılması için tercih edilen en güvenli uygulamalardan bir tanesidir. Ayrıca kol altında bulunan sarkmalar ile diz ve ayak bileklerinin etrafında biriken yağların da uzaklaştırılması...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

toplam 4 sonuç bulundu.
1 - 4 arası gösteriliyor.
Lipolizis Ankara Güzellik Merkezleri

LİPOLİZİS

"Ankara'daki Lipolizis salonları listelenmiştir. Ankara Lipolizis salonlarını inceleyiniz."

Lipolizis, vücudunuzun belirli bölgelerinde depolanan yağ birikimlerinin uzaklaştırılması için kullanılan ameliyat içermeyen, oldukça yeni ve nazik uygulamalardan birsidir. Çene altı yağlarıyla, bel çevresi, karın ve baldırlarda ki yağların uzaklaştırılması için tercih edilen en güvenli uygulamalardan bir tanesidir. Ayrıca kol altında bulunan sarkmalar ile diz ve ayak bileklerinin etrafında biriken yağların da uzaklaştırılması için kullanılabilir. Lipolizis uygulamaları diyet ve egzersizlerin etkisini de artırmaya yardımcıdır.

Yağların ve selülitlerin uzaklaştırılması için tercih edilen lipolizis uygulamalarında yağların çözülmesini sağlayan fosfatidil kolinin sorunlu bölgeye zerk edilmesiyle gerçekleştirilir. Uygulamalar bu konu üzerinde uzmanlaşmış doktorlar tarafından gerçekleştirilir ve hiç bir acı duymayacağınız mikro enjeksiyonlar içerir.

Bilindiği üzere soya fasulyesinin içerisinde bulunan Lesitin, aynı zamanda bir fosfatidil kolindir. Bu da kalıcı olarak yağları uzaklaştırır. Aynı zamanda kolesterolü düşürücü ve metabolizmayı iyileştirici etkilere de sahiptir. Bu uygulama sayesinde de enjeksiyonun gerçekleştirildiği bölgede yağ depolanması önlenmiş oluyor. Böylece diyet ve egzersiz düzeninize de yardımcı oluyor.

Lipolizis uygulamaları özellikle vücudunun belirli bölgelerinde ufak veya orta seviye de birikmiş yağların uzaklaştırılması için rahatlıkla tercih edilebilir. Uygulama son derece etkilidir ve bıçak altına yatmak istemeyen kişiler için çok büyük bir kolaylıktır. Uygulama yapılacak kişilerin dikkat etmesi gereken hususlardan biri ise daha önce kalp rahatsızlıkları veya benzeri dolaşım sorunları yaşamamış olmalarının gerekmesidir. Aynı zamanda düzenli bir şekilde ilaç tedavisi altında olan kişiler de mutlaka doktor tavsiyesine başvurmaları gerekir.