KALICI OJE İLE İLGİLİ KAFANIZA TAKILANLAR

blog yazısı ekle !

KALICI OJE İLE İLGİLİ KAFANIZA TAKILANLAR

KALICI OJE İLE İLGİLİ KAFANIZA TAKILANLAR- KALICI OJE

Kadınsılık denilince güzel ve bakımlı elleri unutmak olmaz. Bunun için olsa gerek kadınlar ve oje adeta ayrılmaz bir ikilidir. Zira oje olmadan bakımlı ve çekici tırnaklara yani ellere sahip olmak mümkün değil. Ancak ojeyi ne kadar sevsek de, ne kadar ayrılmaz ikili olsak da tüm bunlar oje sürerken ve sürdükten sonra birçok sorun yaşamamıza engel olamıyor ne yazık ki. Evet, ojemizi sürüyoruz kuruyamadan bozuluyor, ya da sürdükten sonra daha birkaç saat geçmişken dökülüyor ve bu durumlar da bizi çileden çıkarıyor. Durun çıkmayın! Çileden çıkmayın kalıcı oje sürdürün. İşte kalıcı oje ile ilgili biz kadınların kafasına en çok takılan sorular ve cevapları.

Ankara'daki tüm Kalıcı Oje yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Kalıcı Oje


1-Kalıcı oje için ille de uzun tırnaklı olmak mı gerekli?

Tabi ki hayır! Uzun ya da kısa tırnaklı olmak kalıcı oje uygulaması açısından hiçbir fark teşkil etmiyor. Kişisel zevkinize göre ister uzun ister kısa tırnaklı olun fark etme, kalıcı oje her iki durumda da uygulanabiliyor.

2-Kalıcı oje kalıcılığını ne kadar süre koruyor?

Kalıcı oje tam 14 gün yani 2 hafta boyunca kalıcılığını koruyor. Üstelik bu 14 gün süresince tırnaklarınız sanki henüz yeni oje sürülmüş gibi görünüyor. Yani kalıcı oje uygulaması ile 14 gün boyunca mükemmel görünen tırnaklara sahip olabilirsiniz.

3-Kalıcı ojeden sıkılırsam çıkarabilir miyim?

Tabi ki! Kalıcı ojenin adı kalıcı olsa da, tam 14 gün boyunca kalsa da elbette sıkılabilirsiniz ve elbette sıkıldığınız zaman çıkartabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey asetonlu pamuğu 5 dakika boyunca tırnağınızın üstünde bekletmek ve ardından aynı normal oje siler gibi tırnağınızı silmek.

4-Kalıcı ojeyi nerede sürdürebilirim?

Tabi ki Ankara'da bulunan güzellik salonlarında. Ankara'da bulunan güzellik salonlarına giderek dilediğiniz renkte kalıcı oje seçebilir ve hemen uygulatarak tam 14 gün boyunca mükemmel görünen tırnakların tadını çıkarabilirsiniz. Kalıcı oje uygulamasını evde kendi başınıza yapmanızın imkanı olmadığını da söylemeden geçmeyelim.