KIZILAY KALICI OJE

blog yazısı ekle !

KIZILAY KALICI OJE

Kalıcı oje alışık olmadığımız bir uygulama olsa da oldukça kullanışlıdır. Kalıcı oje sürülmeden önce ellerin manikürlü olması işlemi kolaylaştırmaktadır. Kızılay kalıcı oje uygulamasını güvenle yaptırabilirsiniz. Çünkü kalıcı oje uygulaması yapılırken ojenin tırnak etine gelmemesi gerekir.

Kızılay'daki tüm Kalıcı Oje yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Kızılay Kalıcı Oje


Manikürlü bir el, tırnak yağından arındırılmış olmalıdır. Önce tırnak manikürlenir ve tırnağın yağını almak için bir solüsyon kullanılır. Bu işlem tırnağın alt katmanına uygulanmaktadır. Eller 10 – 15 saniye kadar uv ışınında bekletilir. Ardından oje sürme işlemi uygulanır. Sürülen her bir kat için ultra viole ışınında bekletilir. Ardından oje sürülür ve bu oje de uv ışınında 120 saniye kadar bekletilir. Son olarak da üst katmanına cila uygulanır bu da yaklaşık yarım dakika kadar bekletildikten sonra kalıcı oje tamamlanmış olur.

French uygulamasında, french ucu için manikür daha farklı uygulanır, bu işlemde daha çok bekletilmesi gerekir. Sürülen kalıcı oje french yapılacaksa daha fazla bekletilmesi gerekir. Bu oje uçlara uygulandığında, çift kat sürülmelidir. Eğer çift kat sürülmezse oje çıkabilir.