Ankara Kaş Kıl Atımı

Kaş Kıl Atımı Ankara Güzellik Merkezleri

KAŞ KIL ATIMI

Kaş kıl atımı yöntemi; ince yapılı kıllar çizerek boşlukları doldurma işlemidir. Kaş kıl atımı yöntemi sayesinde içi boş kaşlar doldurulur, ince kaşlar kalınlaştırılır. Kaş kıl atımı yöntemi yapılırken kılların çıkış noktasından başlanır. Böylece kişinin orijinal kaş kılları gibi bir görüntü elde edilir. Kaş kıl atımı yöntemi uygulanırken kişinin kaşlarının orijinalliği bozulm...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Kaş Kıl Atımı

Lola Beauty Çukurambar
Neslim Güngen Beauty Mamak
Zeynep Hüseyinoğlu Güzellik Etimesgut
toplam 80 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Kaş Kıl Atımı Ankara Güzellik Merkezleri

KAŞ KIL ATIMI

Kaş kıl atımı yöntemi; ince yapılı kıllar çizerek boşlukları doldurma işlemidir. Kaş kıl atımı yöntemi sayesinde içi boş kaşlar doldurulur, ince kaşlar kalınlaştırılır. Kaş kıl atımı yöntemi yapılırken kılların çıkış noktasından başlanır. Böylece kişinin orijinal kaş kılları gibi bir görüntü elde edilir. Kaş kıl atımı yöntemi uygulanırken kişinin kaşlarının orijinalliği bozulmadan sadece sorunlar giderilmeye çalışılır. Mesela en sık sorunlar arasında dökülen kaşların tekrar yerine çıkmaması. Bu durum halk arasında kaş küsmesi olarak adlandırılmaktadır. Ya da ilerleyen yaşlarda kaşların yer çekiminin etkisinden dolayı dik ve gergin yapısının bozulması ile düşme sorunu oluşur. Kaş kıl atımı ile kaşlar doldurularak hacim kazandırılırken düşme gibi sorunlarda hatları belirginleştirilerek kontör uygulaması yapılır.

Kaş kıl atımı yöntemi nasıl yapılır? Diye merak edenlere en doğru ve net cevap olarak:

İşlem kişiye özgü olarak uygulanmaktadır. Yani belirlenen kaş tarzı, kaş rengi ve işlemin gerçekleştirilmesinde kullanılan malzemeler. Özellikle Kaş kıl atımı yönteminin yapımında kullanılan iğneler. Bu iğneler bir sefer kullanılır ve işlem tamamlandıktan sonra atılır.

Kaş kıl atımı yöntemi ile yapılan çizim ile sanki kişinin kılı gibi bir görüntü elde edilmektedir. Bunun sebebi Kaş kıl atımı yöntemi yapılırken renkli madde derinin orta tabakasına yerleştirilirken kıl şeklinde çizim yapılır. Yani kaşlar baştan sona boyanmaz.

Bu yöntemin bir ömrü vardır. Yani yapılan işlem belirli bir süre sonra etkisini kaybeder. Bu açıdan bakıldığında dövme uygulamasından farklı olduğunu görmek mümkündür.

Kaşlar temizlenerek işleme hazır hale getirilir. İşlemin kusursuz olması için kaşlar çizilir.

Ardından cihaz yardımı ile istenen ve belirlenen şekildeki kaş tarzı uygulanmaya başlanır.

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Sonrası

Dökülen kıllar yerine çıkmasa bile doğru renk maddesi kullanılarak kaş kılları çizilerek yapılan kaş doldurma ya da kaş şekillendirme işlemidir. Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Sonrasında ilk bir hafta çok önemlidir. İşlemin tamamen cilde nüfuz etmesi için kişinin yapması ve yapmaması gereken durumlar vardır. Mesela kaşların su ile temasından kaçınmak gerekir. Kaşlara uygulanan işlemden dolayı sürekli nemli kalması gerekir. Özel bakım kreminin sürülmesi gerekir. Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Sonrasında kişi işlerine devam edebilir. Günlük yaşantısını etkilemez.

Kıl Tekniği Kaş Fiyatları

Kaşlarınızdaki sorunlara kalıcı çözüm olarak kıl tekniğini seçtiyseniz o zaman belirli bir bütçe ayırmanız gerekir. Çünkü sadece kaş doldurma işlemi ile işlem tamamlanmaz. Seyrek kaşları doldurmanın yanı sıra kaşlara şekil verme, kaşları kaldırma, kaşları eşitleme gibi pek çok destek uygulamada yapılabilir. Bu durumda evdeki hesap çarşıdaki ile uyumayabilir. Ancak ortalama olarak Kıl Tekniği Kaş Fiyatları 549,90 TL ila 2200 TL arasında olduğunu belirtmek gerekir. Bu fiyat piyasa genelinde yapılan araştırma sonucunda ortalama rakamları göstermektedir.

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Yaptıran Ünlüler

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Yaptıran Ünlüler oldukça yaygındır. En tanınan gizem Özdilli, hande yener gibi isimleri görmekteyiz. Kaş kıl atımı yöntemi sayesinde güzel ve her zaman bakımlı olmak insanlara büyük bir kolaylık sunmaktadır. Dolaysı ile Kaş kıl atımı yöntemini tercih eden ünlülerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Kıl Tekniği Zararları

Uzman kişilerin güvenilir bilgisi ve hijyenik ortamının tercih edilmesi durumunda Kıl Tekniği Zararlarına bugüne kadar rastlanmamıştır. Renk maddesinin markalı ve kaliteli olması da işlemin güvenilirliğini artıran önemli unsurlardan biridir. Kaş kıl atımı yöntemi bu noktalara dikkat edildiğinde bir zarar oluşmaz.