KONUTKENT KALICI OJE

blog yazısı ekle !

KONUTKENT KALICI OJE

HER AN BAKIMLI TIRNAKLAR İÇİN KALICI OJE – KONUTKENT KALICI OJE

Biz kadınlar için güzellik bir bütündür, yani kendimizi güzel hissetmek için sadece yüzümüzün, vücudumuzun ve tabi ki ellerimizin, tırnaklarımızın bakımlı olmasını isteriz. Ancak klasik ojeler anlık olarak güzel bir görüntüye sahip olmamızı sağlasalar da dış etkenlerden çok fazla etkilendikleri için soyulup, dökülürler ve bu da hiç hoş olmayan bir görüntüye yol açar. İşte bu sorunun çözümü kalıcı oje uygulaması ile geliyor.

Konutkent'teki tüm Kalıcı Oje yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Konutkent Kalıcı Oje


Konutkent'teki tüm Kalıcı Oje (Shellac) yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız - Konutkent Kalıcı Oje (Shellac)

14 gün boyunca muhteşem tırnaklar!

Kalıcı oje uygulaması ile sürülen oje tırnaklarda tam 14 gün boyunca adeta biraz önce sürülmüş gibi parlak görünüyor. Üstelik ister bulaşık yıkayın, ister dış alın kalıcı oje hiçbir şekilde soyulmuyor, dökülmüyor. Bu nedenle ojelerin bozulacak endişesi ile hareketlerinizi de kısıtlamanıza gerek kalmıyor. Şunu da ekleyelim, isterseniz kalıcı ojeleri normal oje gibi pamuk ile çıkarabiliyorsunuz. Yapmanız gereken sadece pamuğa aseton döküp 5 dakika kadar tırnağınızın üzerinde beklettikten sonra silmek.

Konutkent güzellik salonları kalıcı oje yaptırmak için en uygun seçenek

Kalıcı oje uygulaması ile tam 2 hafta boyunca harika görünen tırnaklara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Konutkent güzellik salonlarına gitmek.