Ankara Dermastamp

Ankara Güzellik Salonları Dermastamp

DERMASTAMP

Dermastamp uygulaması başlığın ucundaki çok ince iğneler ile işlem yapılmaktadır. 7 tane iğne yardımı ile sorunlu bölgedeki deri yüzeyinde çok ince ve hafif çukur açmak için Dermastamp uygulaması kullanılmaktadır. Böylece derinin ihtiyacı olan mineral, protein, vitamin için hazırlanan solüsyonlar bu çukurlar sayesinde çok hızlı bir şekilde emilmektedir. Dermastamp uygulamasındaki iğneler ayrıca lifleri, dokuları ve hücrele...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Dermastamp

toplam 2 sonuç bulundu.
1 - 2 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Dermastamp

DERMASTAMP

Dermastamp uygulaması başlığın ucundaki çok ince iğneler ile işlem yapılmaktadır. 7 tane iğne yardımı ile sorunlu bölgedeki deri yüzeyinde çok ince ve hafif çukur açmak için Dermastamp uygulaması kullanılmaktadır. Böylece derinin ihtiyacı olan mineral, protein, vitamin için hazırlanan solüsyonlar bu çukurlar sayesinde çok hızlı bir şekilde emilmektedir. Dermastamp uygulamasındaki iğneler ayrıca lifleri, dokuları ve hücreleri uyarma konusunda başarılıdır. İşlevini yitiren hyaluronik asit, Collagen lifleri ve kök hücrelerini canlandırarak deride onarım sürecini başlatır.

Dermastamp uygulaması kişiye özgü olarak yapılır. Yani cihazın başlığında bulunan iğnelerin türleri, kaç vuruş yapılacağı ve takviye ürünler tamamen tedaviye göre hazırlanmaktadır. Dermastamp uygulamasındaki cihaz başlığı 55 ile 155 arasında vuruş yaptığı bilinmektedir.

Tedavi ya da bakım amaçlı yapılan Dermastamp uygulamasında deriye boş vuruşlar yapılmaz. Tedavi için yapılıyorsa ilaç cihaz başlığı ile beraber deriye yerleştirilir. Eğer deri de kuruluk sorunu varsa nemlendirici ürünler yerleştirilir.

Pek çok yöntemden daha başarılı olduğu tespit edilen Dermastamp uygulaması pek çok avantaja sahiptir. Mesela tedavi gören hastadan tutunda işlemi uygulayan uzmana kadar Dermastamp uygulaması kolayca uygulamakta ve uygulanmaktadır. Dermastamp uygulamasının cihazı elektronik olduğu için gerek hassas bölgelerde gerekse geniş yüzeylerde cihazın basıncı ya da vuruşları sabit kalarak başarılı olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Dermastamp uygulamasını uzmanlar şu alanlar da uygulamaktadır;

Sivilce ve akne izlerinin cilt üzerinden yok edilmesinde

Güneş ışınlarının cilt üzerinde oluşturduğu kahverengi lekelerin giderilmesinde

Çeşitli hastalık ya da kaza sonucu oluşan leke, iz, yara vb. cilt yüzeyinde oluşan pürüzleri gidermede

Cildi toparlamak için gözeneklerin küçültülmesi gerekir. Dolayısı ile geniş gözeneklerin boyutlarını daraltmak için

Cilt nemini kaybederek pul pul dökülmeler oluşabileceği gibi çatlaklar da oluşur. Bu sorunların çözümü için

Kadın ya da erkeklerin ortak sorunu saç dökülmesidir. Kadınlara oranla erkeklerde kellik görülmesi daha fazladır. Dolayısı ile saç dökülmelerde müdahale için

Kadınlarda daha fazla görülen selülit sorunun çözümü için.

Dermastamp uygulamasının etki süresi kişiden kişiye değişmektedir. Çünkü kişinin cilt tipi, yaşı ya da cilt sorunu farklıdır. Ancak yukarıda bahsettiğimiz sorunlara göre ortalama seans sayılarını şöyle belirtebiliriz:

Çeşitli sebepler ile oluşan yara, iz ve leke tedavileri için genellikle 5 ya da 7 seans gerekir. Seans arasındaki süre 4 hafta kadar olması gerekir.

Deride oluşan pullanma ve çatlama sorunları için genellikle 5 ya da 9 seans gerekir. Seans arasındaki süre 3 hafta kadar olması gerekir.

Tedavi ya da bakım amacı ile yapılan Dermastamp uygulamasındaki mutlaka 4 ila 9 seansı tamamlamak gerekir. Seans sayısı uzmanın önerisine göre belirlenmektedir. İlk seans sonrasında deri de değişimler oluşur. Ancak en net halini 2,5 ay sonrasında oluşmaya başlar.

Dermastamp uygulaması iğne uçlu bir cihaz kullanılmaktadır. Ancak iğnelerin inceliği tedavi sürecine göre değişmektedir. Mikro iğneli tedavide herhangi bir acı ya da sızı hissedilmez. İşlem için kullanılacak iğne uçlarındaki milimetre arttıkça acı hissedilme olasılığı yüksektir. Dolayısı ile uygulamaya geçilmeden önce problemli cilt yüzeyi bölgesel olarak uyuşturulur. Böylece herhangi bir acı sızı hissedilmeden kolayca tedavi ya da bakım süreci tamamlanabilir.

Beslenme ya da çeşitli kozmetik ürünler ile cilde uygulanan vitamin, proteinin takviyesi biraz zordur. Cildin onarımında kullanılabilecek miktar vücuda alınmadığı zaman işleyiş yarım kalmaktadır. Ancak Dermastamp uygulaması sayesinde cilde doğrudan protein, vitamin veya mineral içerikli ilaç ya solüsyonlar hazırlanmaktadır. Böylece cildin onarımı iki kat hızlandırılmaktadır.