İSTENMEYEN TÜYLERE LAZER EPİLASYON DİODE DARBESİ!

blog yazısı ekle !

İSTENMEYEN TÜYLERE LAZER EPİLASYON DİODE DARBESİ!

İSTENMEYEN TÜYLERE LAZER EPİLASYON DİODE DARBESİ!

Güzel olmanın ve kendini iyi hissetmenin ilk koşulu tabi ki kendine bakmak. Kişisel bakım denilince akla gelen ilk şeyse istenmeyen tüylerden kurtulmak oluyor. Özellikle kadınlar için istenmeyen tüylerden kurtulmadan kendini güzel ve çekici hissetmek mümkün değil. Ancak bugün bizler bizden önceki kadınlara oranla istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda çok şanslıyız çünkü lazer epilasyon diode var.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Diode lazer epilasyonda devrim!

Lazer epilasyon diode için epilasyon dünyasındaki devrim demek pek de abartı sayılmaz. Zira henüz oldukça yakın bir geçmişe sahip olan lazer epilasyon diode birçok özelliği ile diğer lazer epilasyon yöntemlerinden ayrılıyor.Acısız!

Bu yöntemin en önemli özelliği tabi ki acısız olması. Yani lazer epilasyon yaptırmak isteyen ama canım acır endişesi ile yaptırmayanlardansanız lazer epilasyon diode sizin için biçilmiş kaftan. Zira lazer epilasyon diode tamamen acısız!

Her cilt için uygun

Bu yöntemin devrimsel niteliklerinden biri de her cilt tipine ve rengine kullanmaya uygun olması. Yani sarışın, esmer ya da kumral fark etmiyor lazer epilasyon diode için. Tüyleriniz, ten renginiz ne olursa olsun lazer epilasyon diode ile pürüzsüz bir dünyaya adım atabilirsiniz.

Dört mevsim kullanılabiliyor

Lazer epilasyon diode dört mevsim kullanılabiliyor. Birçok lazer epilasyon yöntemi yaz aylarında bronz tende kullanılmazken diode ister kış, ister yaz, ister bahar olsun kullanılabiliyor. Yani dört mevsim tüysüz, pürüzsüz bir ten için de lazer epilasyon diode.

Erkeklerin de ilacı!

Lazer epilasyon diode uzmanlar tarafından özellikle erkeklere tavsiye edilen bir yöntem. Zira erkekler istenmeyen kıllardan kurtulurken acı çekme konusunda çok daha hassaslar. Bu nedenle hem her mevsim kullanılabildiği hem de acısız olduğu için beyler bu yöntem ile kıllı günlerine veda edebilirler.

Peki, nerede yaptırabilirsiniz?

Lazer epilasyon diode ile ister kadın olun ister erkek istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için yapmanız gereken tek şey Ankara'da bulunan ve lazer epilasyon diode uygulaması yapılan bir güzellik merkezlerine gitmek ve kendinizi doktorların eline teslim etmek. Güzellik merkezinden çıktığınızda hayatınızın eskisinden çok daha güzel olacağına inanın!

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon