LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?

LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sağlı sektöründe birçok tedavi yöntemi gelişmiştir. Bundan birkaç yıl öncesinde uygulanan tedavi güvenli olup olmadığına dair pek bir bilgimiz yoktu. Ancak günümüzde uygulanan tedaviye dair birçok bilgiye rastlayabiliyoruz. Ulaşılabilirliğin arttığı aynı zamanda yanlış bilgilerinde bir o kadar çoğaldığını görebiliyoruz. Bunun için etraflıca bilgiye ulaşmak gerekmektedir. Lazer epilasyon tedavisi için de geçerli bir durumdur. Sağlığınız ile birçok doğru bilgiye ulaşacağınız gibi, birçok yanlış bilgiye de ulaşma olasılığınız yüksek.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyonİstenmeyen tüylerinden kurtulmak için bunca çektiğiniz acı zamanın kaybını birkaç seansta sonlandırabilirsiniz. Üstelik lazer ile epilasyon tedavisinde kesin sonuca ulaşacak ve artık istenmeyen tüylerinizi düşünme, kurtulma gibi bir derdiniz de olmayacak. Nasıl mı? Polikliniklerde bulunan dermatoloji uzmanı doktorların birikimi ve kabiliyeti ile size mükemmel sonuçlara ulaştıracak.

Lazer epilasyon tedavisini uygularken ya da uygulamadan önce aklınızda bir sürü soru işaretinin oluşması gayet tabi bir durumdur. Bizim görevimiz ise aklınızdaki soruları bize yöneltmeniz ardından bizim sizi bilgilendirmemizdir. Çok sık sorulan ve merak edilen konulardan bir tanesi de Lazer Epilasyon Güvenli Midir sorusudur. Lazer ışınları sadece kıl köklerinizi uyardığından dolayı lazer epilasyonda aksi sonuçlara rastlamanız pek mümkün görünmüyor.

Ancak tercih ettiğiniz yerler güzellik salonları ise sağlığınızı tehdit edecek birçok unsuru da kabul etmişsin demektir. Bu türden lazer epilasyon tedavinizi polikliniklerde yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdir de beklenmedik durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Ekipmanları tam olan poliklinikleri tercih etmelisiniz mümkünse doktorunuz ile önceden görüşüp lazer epilasyon tedavisi için ayrıntılı bilgi almanız sizin açınızdan önemli bir durumdur.

Tedaviye başlayacağınız polikliniğin temiz ve hijyenik olması ekipmanlarının bakımının yapılıyor olması sağlığınızı tehdit edecek bütün unsurları ortadan kaldırmış bulunuyor. Bu sebep ile etraflıca araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Bilinmedik bir doktor yerine bu işin uzmanı doktordan yararlanmanız sizin faydanıza olacaktır.

Fiyat politikasının düşük olması aklınızda bir soru işareti yaratabilir ki yaratmalı da eğer düşük bir fiyat politikası belirlenmiş ise güvenilirliğini sorgulamanız gerekmektedir. Lazer epilasyonu sırasında cildinizde kızarıklıklar oluşabilir bilir bu durum tabidir. Ancak kızarıklık geçmiyor ise hemen uzman doktorunuz ile iletişime geçmeniz gerekir.

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Gülay Çevrim Güzellik

Eryaman

Eryaman bölgesinde bulunan Gülay Çevrim Güzellik, erkeklere ve kadınlara güzellik ve bakım hizmeti vermektedir. Cilt bakımlarında ihtiyaca göre, kişiye özel uygulamalar yapılır. Lazer epilasyonda ince tüyleri gören ve yazın da uygulanabilen son sistem cihaz kullanılır.devamını oku... Adres: Yeşilova Mahallesi 4023.Cadde Ser Tower No:1/124 Etimesgut-Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tıp Fakültesi Caddesi Saimekadın Mahallesi Nokta AVM içi 1. Kat 35/16 Abidinpaşa Mamak-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon