TÜM VÜCUT LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

TÜM VÜCUT LAZER EPİLASYON

TÜM VÜCUT LAZER EPİLASYON

Yıllardır vücudumuzda ki istenmeyen tüylerden sir ağda, epilatör aleti ve cımbız gibi uygulamalar ile kurtulmaya çalışıldı. Fakat bunların hepsi geçici olarak uygulanan yöntemlerdi. Vücudumuzda ki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyon olduğu yıllar önce kanıtlanmıştır. Fakat artık her gelişen teknoloji ile birlikte her turlu bölgeye her turlu ten rengine ve her mevsimde uygulanabilecek cihazlar ülkemizde yer almaktadır.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyonu tüm vücudunuzda uygulamak artık oldukça kolaydır. Kol altı bölgeleri vücudumuzun genel olarak ter bezlerinin yer aldığını bir bölgedir. Ve orada çıkan tüyler ter başlarını daha aktif hale getirerek ayriyeten sizi bile rahatsız edecek ter kokusu yaymaktadır. Bu sebepten ötürü koltuk altlarının lazer epilasyona ihtiyacı vardır. Yüz bölgesi kesinlik ile en önemli bölgelerden bir tanesidir. Bunun sebebi ise günlük hayatımızda is sebebi ile ve ya herhangi bir sebepten ötürü insanlar ile iç içi olduğumuz anlardan yüzünüzde dudak ustu bölgesinde, çene bölgesinde ve ya elmacık kemiklerinin olduğu yerde çıkan istenmeyen tüylerinizden lazer epilasyon yöntemi ile oldukça iyi sonuçlar alarak kurtulabilirsiniz.

Tüm bacaklarınız bulunan istenmeyen tüylerinizi özellik ile yaz aylarında sürekli almak zorundasınızdır. Bu sebepten ötürü bacaklarınızda oluşan batıklar başınıza dert olmuştur. Lazer epilasyonu uygulamasının 2 seansında bu batıklardan kurtulup son seansınızda ise istediğiniz sonuca ulaştığınızı görüp hayatinizin kalitesini arttırmanın tadını çıkartabilirsiniz. Bikini bölge ve genital bölgede oldukça rağbet gören ve gençlik ile iyi sonuçlar ile biten seanslar olacağınız söyleyebilirim.

Bikini bölgesi ve genital bölgenizde bulunan tüyler ciddi anlamda basa beladır. Bu bölgeleri sir ağda gibi yöntemlerse almak oldukça acı vericidir bu sebepten ötürü lazer epilasyon yaptırarak acısız ve ağrısız bir şekilde lazer epilasyon uygulamaları sayesinde istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Tüm vücut lazer epilasyon uygulamasını yaptırırken kesinlik ile gideceğiniz güzellik merkezini özen ile seçmeniz gerekmektedir. Bu sebepten ötürü sizleri uygun fiyatlar sunan ne olduğu belirsiz güzellik merkezlerinden kaçınmanız gerekmektedir. Aksi takdirde istediğiniz sonuca ulaşmakta sıkıntı yaşamak ile birlikte vücudunuzun lazer epilasyon uygulanan bölgelerinde çeşitli lekeler oluşabilir. Bu sebepten ötürü doktorunuzu ve güzellik merkezini iyi seçmenizi tavsiye ederim. Unutmayın hayatinizin kalitesini arttırmak sizin elinizde. Bu yüzden daha çok zaman kaybetmeden en yakın güzellik merkezine gitmelisiniz. Sevdikleriniz ve sizlere sağlıklı günler diliyorum.

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Marsel Beauty Bar

Etlik

devamını oku... Adres: İncirli Mahallesi General Dr. Teyfik Sağlam Caddesi No:76/6 Etlik-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon