Ankara Anti-Aging & Rejuvenasyon Bakımları

Anti-Aging & Rejuvenasyon Bakımları Ankara Güzellik Merkezleri

ANTİ-AGİNG & REJUVENASYON BAKIMLARI

Anti-aging & rejuvenasyon bakımları nedir? Anti-aging & rejuvenasyon bakımları nasıl yapılır? Anti-aging & rejuvenasyon bakımları neyi ifade eder? Anti-aging & rejuvenasyon bakımları nerelerde yapılır? Anti-aging & rejuvenasyon bakımları; cilt yenileme uygulamaları arasın...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

toplam 17 sonuç bulundu.
1 - 17 arası gösteriliyor.
Anti-Aging & Rejuvenasyon Bakımları Ankara Güzellik Merkezleri

ANTİ-AGİNG & REJUVENASYON BAKIMLARI

Anti-aging & rejuvenasyon bakımları nedir? Anti-aging & rejuvenasyon bakımları nasıl yapılır? Anti-aging & rejuvenasyon bakımları neyi ifade eder? Anti-aging & rejuvenasyon bakımları nerelerde yapılır? Anti-aging & rejuvenasyon bakımları; cilt yenileme uygulamaları arasındaki modern yöntemdir. Yaşlanma karşıtı ve gençleştirme, yenileme gibi anlamlara gelmektedir. Yaşam kalitesinin artması ile insanların ömrü uzamıştır. Böylece yaşlanma nüfusunda meydana gelen artış Anti-aging & rejuvenasyon bakımlarına duyulan ihtiyacı artırarak günümüzde önemi artmıştır. Cerrahi operasyonlardaki bazı riskli durumlardan dolayı artık neşter, narkoz tercih edilmediğinden Anti-aging & rejuvenasyon bakımları gibi yeni nesil bakım ve tedavi yöntemlerin gelişmesine neden olmuştur. Yeni nesil bakım ve tedaviler için genellikle krem, ampul, kür ve lazerli cihazlar kullanılarak sorunlar çözülmektedir.

Anti-aging & rejuvenasyon bakımları hangi sorunların tedavisinde ya da iyileştirilmesi için kullanılmalıdır? Cildi yenilemek, yaşlanma belirtilerinden çizgileri (derin ve yüzeysel) gidermek, yaşlılık belirtilerinden olan kahverengi lekelerin giderilmesi, cildin toparlanarak eski formuna kavuşması, hormon bozuklukları gibi sorunlar için Anti-aging & rejuvenasyon bakımları uygulanmaktadır.

Bu yeni nesil teknik ile insanlar yaşlansa bile belirtilerini ortadan kaldırmak mümkündür. Böylece genç görünmeyi sağlamak mümkündür. Yaşın ilerlemesine bağlı oluşabilecek hastalıkların tespiti için önemlidir.

Anti-aging & rejuvenasyon bakımları kolay ve risksiz gerçekleştirilmektedir. Öyle ki, seans sonrasında gülük işlere kaldığın yerden devam edilebilir. Sadece cilt yüzeyinde geçici kızarıklık ya d a ölü tabakanın soyularak ciltten atılması gibi durumlar dışında ağrı, acı, yara, iz, leke gibi sorunların çözülmesi sayesinde konforlu bir uygulamadır.

Anti-aging & rejuvenasyon bakımları yaşlanmayı durdurarak yılları geri sarmaya yarayan bir yöntemdir. Peki, Anti-aging & rejuvenasyon bakımları olarak hangi yöntemler bulunmaktadır?

PRP

Botoks

mezolift

Dolgu

Hormonların düzenlenmesine yönelik tedaviler

Diyet ve beslenme programları

Kozmetik(tıbbi)

kremler

Yaşlanma, doğal bir süreçtir. Bu süreç hiç durdurulamaz ancak etkilerini azaltmak mümkündür. Böylece yaş ilerlese bile genç ve formda görünmek artık çok kolay. Hem de cerrahi operasyona gerek duyulmadan gerçekleştirilmektedir. İnsanlar yaşlanmayı sorun haline getirmesinin temel sebepleri estetik görüntünün değişmesi, bedenin kendini onarma, yenileme gibi fonksiyonlarının yavaşlamasıdır. Dolayısı ile kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes yaşlanma belirtilerini en kolay ve en hızlı yoldan minimum seviyesini indirmek isteyebilir. Çözüm önerisi; Anti-aging & rejuvenasyon bakımlarıdır.

Anti-aging & rejuvenasyon bakımları için lazerli cihaz sistemleri kullanılarak tedavi uygulanıyorsa 2 ya da 7 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Bu seanslarda en erken 45 gün en geç 180 gün sonunda etkileri ortaya çıkar.

Anti-aging & rejuvenasyon bakımları için kullanılan lazerli cihaz sistemleri olarak;

IPL

Fraksiyonel

Nd yag lazer cihazıdır.

Anti-aging & rejuvenasyon bakımları hangi bölgelere uygulanır?

Boyun

Yüz

El

Dekolte

Yanak

Alın

Kaş

Ağız çevresi

Çene – gıdı

Göz çevresi

Anti-aging & rejuvenasyon bakımları ile sadece cilt yüzeyi tedaviden etkilenmez. Aynı zamanda cilt orta tabaka ve alt tabakaya kadar derinlemesine etki eder. Böylece bu yeni nesil teknik kalıcı çözümler sunmaktadır.

Ankara gibi kalabalık şehirlerde iş hayatının yorgunluğu, trafik stresi, çevre kirliliği gibi faktörlerde yaşlanma belirtileri genç yaşlarda bile ortaya çıkmaktadır. Dolayısı ile Ankara halkı Anti-aging & rejuvenasyon bakımlarının mucizevi etkilerini keşfetmiştir. Cilde gereken önemi vermek için bu yeni nesil teknik için kliniklerde, güzellik merkezlerinde, hastanelerde uygulama için randevu almaktadır.

Anti-aging & rejuvenasyon bakımlarının fiyatları kullanılan tekniğe ve Ankara da uygulanan mekâna göre fiyatlar değişmektedir. 85 TL ile 1250 TL arasında değişmektedir.