Ankara Lazerle Cilt Sıkılaştırma

Ankara Güzellik Salonları Lazerle Cilt Sıkılaştırma

LAZERLE CİLT SIKILAŞTIRMA

"Ankara'daki Lazerle Cilt Sıkılaştıra salonları listelenmiştir. Ankara Lazerle Cilt Sıkılaştırma salonlarını inceleyiniz."

Lazerle cilt sıkılaştırma uygulamaları, lazer cihazlarının cildiniz üzerinde kullanılarak, uygulama yapılan bölgede ki yaşlı hücrelerin sıcaklık etkisi ile yok edilmesini sağlamayı amaçlar. Böylece ardından gelecek olan yeni hücrelerin kolajen içeriği daha yüksek olur ve cildiniz daha genç ve sıkı bir görünüme kavuşur. Bu uygulama özellikle çene, alın ve boyun...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Lazerle Cilt Sıkılaştırma

VIP Lazerle Cilt Sıkılaştırma

toplam 2 sonuç bulundu.
1 - 2 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Lazerle Cilt Sıkılaştırma

LAZERLE CİLT SIKILAŞTIRMA

"Ankara'daki Lazerle Cilt Sıkılaştıra salonları listelenmiştir. Ankara Lazerle Cilt Sıkılaştırma salonlarını inceleyiniz."

Lazerle cilt sıkılaştırma uygulamaları, lazer cihazlarının cildiniz üzerinde kullanılarak, uygulama yapılan bölgede ki yaşlı hücrelerin sıcaklık etkisi ile yok edilmesini sağlamayı amaçlar. Böylece ardından gelecek olan yeni hücrelerin kolajen içeriği daha yüksek olur ve cildiniz daha genç ve sıkı bir görünüme kavuşur. Bu uygulama özellikle çene, alın ve boyun bölgesinde sarkmalar veya kırışıklıklar görmeye başlayan kişiler için çok iyidir.

Uygulanacak olan lazerle cilt sıkılaştırma tedavisinde, yaklaşık olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. Uygulama öncesinde cildiniz hafifçe ıslatılıp ardından farkın daha net belli olabilmesi için bir kaç yüz fotoğrafınız çekilir. Ardından serinletici özelliğe sahip bir jel çok ince tabaka halinde yüze sürülür ve kuruması beklenir. En son olarak da lazer cihazı ile uygulama başlar. Uygulama bittikten sonra ise lazer tedavilerden sonra uygulanan özel bir cilt kremi sürülerek cildin dinlenmesi ve kendini toparlaması kolaylaştırılır. Eğer arzu edilirse, koruyucu özelliğe sahip güneş kremleri de buna ek olarak kullanılabilir.

Lazerle cilt sıkılaştırma uygulamalarını tercih etmesi gereken kişiler, gevşemiş ve sarkmış bir cilt dokusuna sahip olan kişilerdir. Eğer cildinizi elinizle sıkıp bıraktığınızda normalden daha geç kendini toparladığını görüyorsanız, bu uygulamaları tercih etmeniz sonrasında gözle görülür bir fark olacaktır.

Uygulamanın bir diğer avantajlı yönü ise farklı yüz bakım tedavileri ile uyumlu olması ve birlikte kullanılabiliyor olmasıdır.