ÇANKAYA AĞDA

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA AĞDA

İSTENMEYEN TÜYLERLE BİRLİKTE YAŞAMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ! – ÇANKAYA AĞDA

İstenmeyen tüyler biz kadınlar için ilk gençlik yıllarımızdan itibaren kelimenin tam manası ile kabus olmaya başlarlar. Ancak çoğumuz istenmeyen tüylerden kurtulmak için jilet gibi yanlış yöntemlere yöneliriz ve bu da uzun vadede tüylerin çoğalmasına ve sorunun büyümesine yol açar. Oysaki düzenli olarak ağda yaptırmak istenmeyen tüylerden kurtulmanın en doğru yöntemlerinden biridir.

Çankaya'daki tüm Ağda yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Çankaya Ağda


Düzenli ağda yaptırmak tüylerde azalma sağlar

Jilet gibi yöntemlerin aksine düzenli olarak ağda yaptırmak uzun vadede istenmeyen tüylerden kurtulmanın yanı sıra tüylerin sayısında da azalma sağlar. Yani ağda ile yalnızca o an için istenmeyen tüylerden kurtulmak ile kalmayıp tüylerin azalmasını da sağlayabilirsiniz.

Ağda farklı bölgelerde kullanılabiliyor

Ağda vücudun farklı bölgelerinde kullanılabilen bir epilasyon yöntemi. Yani ağda ile bacaklarınız, koltukaltı, bikini bölgesi gibi vücudunuzun çeşitli yerlerindeki tüylerden hızlı ve etkili şekilde kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Çankaya güzellik salonlarına gelmek ve güzellik uzmanlarına ağda yaptırarak temiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın tadını çıkarmaya başlamak.