KARE YÜZ TİPİ İÇİN KAŞ ŞEKLİ NASIL OLMALI?

blog yazısı ekle !

KARE YÜZ TİPİ İÇİN KAŞ ŞEKLİ NASIL OLMALI?

KARE YÜZ TİPİ İÇİN KAŞ ŞEKLİ NASIL OLMALI? – KAŞ TASARIMI

Kaş tasarımı son yıllarda adını gittikçe sık duymaya başladığımız bir güzellik uygulaması. Kaşlar kadın yüzünün en önemli parçalarından biri bu nedenle kaş tasarımının gittikçe popülerleşmesine şaşırmamak gerekiyor. Her kadının farklı bir yüz tipi var ve bu yüz tiplerine uygun kaş tasarımı kadınların çok daha güzel görünmesini sağlıyor. Kare yüz tipi de bu yüz tiplerinden biri. Doğru kaş şekli ile kare yüz tipine sahip kadınlara kusursuz bir görünümün kapıları sonuna kadar açılıyor.

Ankara'daki tüm Kaş Tasarımı yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Kaş TasarımıKare yüz serttir

Kare yüz tipinin en önemli özelliği kişiye sert bir ifade katmasıdır. Yüz hatları sert ve köşeli olduğu için kare yüz tipine sahip kadınlar da dışarıdan bakınca çok sert bir izlenim sergilerler ve birçoğu da bu durumdan ciddi şekilde rahatsızlık duyar. Oysaki bu durumdan yani kare yüzün kattığı sert görünümden rahatsızlık duymak yerine yüz tipine uygun kaş tasarımı yaptırarak çok daha yumuşak bir ifadeye sahip olabilirler.

İnce kaşları unutun!

Kare yüz tipine sahipseniz ince kaşları unutun, çünkü ince kaşlar yalnızca yüzünüze yakışmamakla kalmayıp size çok daha sert bir surat ifadesi kazandıracaktır. Bu nedenle isterse çok trend olsun isterse tüm arkadaşlarınız ince kaşlı olsun siz asla ince kaşlara özenmeyin. Önemli olan moda değil size yakışan kaşlara sahip olmanız öyle değil mi?

Kalın ya da orta kalınlıkta kaşlar tam size göre

Kare yüz tipli kadınlara en çok yakışan kaşlar kalın ya da kalınca yani orta kalınlıktaki kaşlar. İçiniz rahat olsun zaten son yıllarda gittikçe tırmanan natürel görünüm trendinin de olmazsa olmazı kalın kaşlar. Kalın kaşlar yüzünüzün ifadesinin yumuşamasına yardımcı olur. Bir de kalın kaşların uç kısımlarına hafif bir kavis verildi mi o eski sert görünümünüzden eser kalmayacağına emin olabilirsiniz.

Kaş tasarımı için doğru adres

Kaş tasarımı için en doğru adres tabi ki Ankara'da bulunan güzellik salonları. Hemen bir güzellik salonuna giderek kare suratınıza en uygun kaş tasarımını yaptırabilir ve sert surat ifadenizden kurtularak çok daha feminen ve çekici görünebilirsiniz.