PRP İLE SAÇ TEDAVİSİ

blog yazısı ekle !

PRP İLE SAÇ TEDAVİSİ

Saçınızın zayıf düştüğünü ve çok çabuk döküldüğünü düşünüyorsanız eğer size kesin çözümün de mümkün olacağı haberini vermek gerekir. Büyük bir çoğunluğun sorunu olan saç dökülmesi git gide artmaktadır. Artmasının ise birçok sebepleri vardır beslenmeden çevresel faktörlere göre bu nedenleri aşağı doğru sıralayabiliriz. Ancak buna son da verebiliriz.

Ankara'da Saç PRP için nerelere gidebilirsiniz
Ankara Saç PRPPrp tedavisi ile saç dökülmesi, kopması, kırılması ve zayıflaması önlenebilir. Sadece mezoterapi yöntemi ile değil son dönemlerde gelişen bir tedavi yöntemi olan prp ile de güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Yaklaşık birkaç seans sonrasında o istediğiniz mükemmel saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç köklerinizin bulunduğu noktalardan alınan kanın dönüştürülmesi ve öldüren değil yeniden güçlendiren bir yapıya sokularak kaybettiğiniz saçlarınızı geriye alabilirsiniz. Kan ile bulaşan herhangi bir hastalığa neden olmaz. Alınacak olan kan sizin kanınız olduğu için herhangi yan etki olasılığı yoktur. Ölmeye başlayan dokularınızı tekrar diriltir. Böylece kaybolan saçlar ve ya kaybolmak üzere olan saç kökleri güçlenir ve daha gür ve sağlıklı bir biçimde çıkmaya başlar.