Ankara Infrared Zayıflama Tüneli

Ankara Güzellik Salonları Infrared Zayıflama Tüneli

INFRARED ZAYIFLAMA TÜNELİ

"Ankara'daki Infrared Zayıflama Tüneli salonları listelenmiştir. Ankara Infrared Zayıflama Tüneli salonlarını inceleyiniz."

Pürüzsüz bir cilt ve ince bir vücut en değerli giysinizdir. Ancak iklimsel ve çevresel nedenlerden ötürü meydana gelen cilt sorunları nedeniyle bunu gerçekleştirmek pek de kolay olmamaktadır. Infrared zayıflama tüneli ise taşıdığı teknolojik yenilikler sayesinde bütün vücudunuza ihtiyacı olan bakımı ve iyileştirmeyi sunmaktadır. Böylece pürüzsüz, ışıl ışıl parlayan ve d...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Infrared Zayıflama Tüneli

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Infrared Zayıflama Tüneli

INFRARED ZAYIFLAMA TÜNELİ

"Ankara'daki Infrared Zayıflama Tüneli salonları listelenmiştir. Ankara Infrared Zayıflama Tüneli salonlarını inceleyiniz."

Pürüzsüz bir cilt ve ince bir vücut en değerli giysinizdir. Ancak iklimsel ve çevresel nedenlerden ötürü meydana gelen cilt sorunları nedeniyle bunu gerçekleştirmek pek de kolay olmamaktadır. Infrared zayıflama tüneli ise taşıdığı teknolojik yenilikler sayesinde bütün vücudunuza ihtiyacı olan bakımı ve iyileştirmeyi sunmaktadır. Böylece pürüzsüz, ışıl ışıl parlayan ve doğal görünümünüzü koruduğunuz bir güzelliğe kavuşmuş olursunuz.

Infrared zayıflama tüneli, vücudunuz üzerinde oldukça olumlu etkilere neden olan Infrared ışınlarının yardımıyla arzu ettiğiniz inceliği ve sağlıklı cilt görünümünü elde etmenizi kolaylaştırıyor. Bu yöntemde uygulanan infrared ışınlar cildin içerisine kadar nüfuz ederek bölgede ki hücrelerin hareketlenmesini ve fonksiyonlarının artmasını teşvik etmiş oluyor. Böylece yağ yakma süreciniz hızlanmış oluyor. Kaslarınız sıkılaşmış, toparlanmış ve dolayısıyla genel görünümünüz de daha ince bir hal almış oluyor. Ayrıca kırışıklıklarınız da ortadan kalkmış oluyor.

Bilindiği gibi renklerin insanlar üzerinde farklı etkileri de vardır ve infrared zayıflama tüneli uygulamalarında kullanılan farklı renk tonlarının olması da bu yöntemin etkisini daha da artırmaya yardımcı oluyor. Bu sayede cildinizde bulunan pigmentlerin farklı renk tonlarına verdiği tepkiler sayesinde dokular ve hücreler de harekete geçmiş oluyor. Bunun genel bir sonucu olarak da hücrelerin ürettiği kolajen miktarında önemli bir artış sağlanıyor. Bu uygulamada kullanılan infrared ışının tercih edilmesinde ki en önemli neden ise cildin 3 ile 5 cm arasında ki bölümünde bulunan hücrelerin bu ışının etkisini çok kolay algılayabilmesi oluyor.