Ankara Ağda - Kol Altı

Ağda - Kol Altı Ankara Güzellik Merkezleri

KOL ALTI AĞDA

Kol altı ağda yöntemlerinin sayısı sınırsızdır. Ancak her yöntem vücudun her bölgesi için etkili sonuç vermez. Dolayısı ile Kol altı ağda yöntemlerinden en hassas ve yumuşak olanının tercih edilmesi gerekir. Kol altı ağda yöntemlerini uygularken sadece cilt yüzeyinde kalan kıl ve tüylerden temizlemek yerine köklerine kadar ulaşan yöntemlerden yararlanmak gerekir.

Kol altı ağd...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Ağda - Kol Altı

Sıla Zengin Güzellik Salonu Bağlıca
Zeynep Gökgöz Güzellik Gölbaşı

VIP+ Ağda - Kol Altı

toplam 45 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Ağda - Kol Altı Ankara Güzellik Merkezleri

KOL ALTI AĞDA

Kol altı ağda yöntemlerinin sayısı sınırsızdır. Ancak her yöntem vücudun her bölgesi için etkili sonuç vermez. Dolayısı ile Kol altı ağda yöntemlerinden en hassas ve yumuşak olanının tercih edilmesi gerekir. Kol altı ağda yöntemlerini uygularken sadece cilt yüzeyinde kalan kıl ve tüylerden temizlemek yerine köklerine kadar ulaşan yöntemlerden yararlanmak gerekir.

Kol altı ağda yapılırken pratik ve basit yöntemler arasında tıraş ve tüy dökücü kremlerin kullanıldığı görülmektedir. Bu yöntemler geçici çözümler sunmaktadır. Ancak cilt yüzeyini hassaslaştırması, tahriş etmesi kaçınılmaz yan etkilerdendir. Kol altı ağda yapılırken epilasyon cihazları kullanılabilir. Böylece kökleri ile beraber temizlenir. Kol altı ağda işlemi için seçilecek epilatör makinelerin kol altı bölgesine uyumlu başlıkları sayesinde acısız ve rahat epilasyon sağlar.

Kol altı ağda işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu bölgenin epilasyon işlemi için hazır olması gerekir. Yani nemli olmaması ve gözeneklerin açık olması gerekir. bunun için dezenfekte edilebilir. Ilık su ve sabun yeterli olacaktır. Durulayıp kuruladıktan sonra Kol altı ağda işlemi için epilasyona başlanabilir. Diğer önemli nokta ise kıl dönmesi ve batıkların oluşmasını önlemektir. Hem sağlık sorunu hem de görüntüyü olumsuz etkilemesinden dolayı epilasyon işlemini bilinçli yapmak gerekir. Kılların uzadığı yönün aksine alma işlemi yapılırsa bu tür sorunlar minimum seviyeye indirilmiş olacaktır.

Kol altı ağda işlemi için ağda bantları ve ağda malzemesi de uygulamada çok tercih edilmektedir. Kıl ve tüylerden kurtulma sağladığı gibi gözeneklerin açılması için ideal bir yöntemdir. Bu açıdan bakıldığında bu yöntemlerde peeling özelliği olduğu da bilinmelidir. Kol altı ağda işleminden sonra cilt hassaslaşacağı için ferahlık sağlamak için krem ya da losyon tarzı nemlendiriciler sürülmesi gerekir. Cildi direkt su ile temas ettirmemek gerekir. Ancak beş saat kadar cilt dinlendirildikten sonra ılık duş, banyo vb. işlemler yapılabilir.

Kol altı ağda işlemi için saydığımız yöntemler evde yapılabildiği gibi kuaför salonlarında da yaptırılabilir. Ankara gibi büyük şehirlerde küçük ve önemsiz bölgelerden Kol altı ağda işlemi için mutlaka profesyonel ellerde işlem yaptırılmaktadır. Böylece ciltte oluşan tahriş, kızarıklık, kıl dönmesi gibi sorunlar tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca Ankara gibi büyük şehirlerde kadınlar ve erkekler yoğun çalıştığından bakım için ayıracak zamanları kalmamaktadır. Dolayısı ile iş dönüşü ya da işe gitmeden önce kuaför salonları ya da güzellik merkezlerine uğrayarak Kol altı ağda işlemi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kol altı ağda işlemi için kadınlar ve erkekler pratik, hızlı ve acısız yöntemlere ihtiyaç duymaktadır. Teknolojinin ilerlemesi epilasyon yöntemlerine de etki ederek acısız, ağrılı epilasyonu mümkün hale getirmiştir. Son yılların en popüler uygulaması olan lazer epilasyon çoğu insana büyük bir konfor sunmaktadır. Altı seans sonrasında kol altında kıl ve tüyler tamamen yok olmaktadır. Üstelik acısız. Kol altı ağda işlemi gerçekleştirilirken hassas cilt yüzeyine göre yöntemler seçilmesi gerektiğini belirttik. Lazer epilasyon tekniğinde hassas cihazların kullanılması ile kızarma, kabuklanma gibi yan etkiler söz konusu değildir. Ankara lazer epilasyon merkezlerinde Kol altı ağda yapılarak rahatlık sağlanmaktadır. İşlem hem ekonomik hem de uzun yıllar boyunca süren bir rahatlık söz konusudur. Kadınlara ve erkeklere yönelik gerçekleştirilecek Kol altı ağda işlemi farklı ortamlarda yapılmaktadır. Böylece Ankara lazer epilasyon merkezlerinde sadece Kol altı ağda işlemi için değil vücudun diğer bölgelerine yaptıracağınız epilasyon işleminde de rahat edebileceğiniz ortamlarda yapılmaktadır.