UFAK HİLELER BÜYÜK DEĞİŞİM – EVDE YAPABİLECEKLERİM – KUAFÖR

blog yazısı ekle !

UFAK HİLELER BÜYÜK DEĞİŞİM – EVDE YAPABİLECEKLERİM – KUAFÖR

Kadınların evde ufak tefek hileler ile yapabilecekleri hayal bile edilemez. Saç rengi değiştirme, makyaj stili ile bambaşka bir kadın yaratma, kaşlarını değiştirip daha karakteristik bir yüz oluşturma ve daha birçok şey. Ufak tefek değişimler gibi görünen fakat esasında büyük etkiler yaratan farklılıklar neler olabilir sizin için derledik.

Evde Saç Rengi Açarak Ombre Yapımı

Ankara'daki tüm Kuaförler için tıklayınız
Ankara Kuaförler

Evde ombre uygulaması yapmak aslında oldukça basit bir işlem. Hem daha az maliyetli oluşu ile hem de tam olarak istediğiniz rengi yakalamak açısından gayet mantıklı bir yol. Saç uçlarına uygulayacağınız için kendiniz kolaylıkla boyayabilirsiniz. Saçlara krepe atarak boyarsanız daha doğal bir görünüm elde edeceğiniz kesin.

Saç Boyama Spreyi ile Farklılık Yaratın

Saç boyamak ciddi cesaret isteyen konulardan biri. Üstelik uçuk renklere boyamak cidden fazlasıyla göz korkutucu. Mavi, yeşil gibi renklerin hem istediğimiz gibi tutmuyor oluşu hem de kısa zamanda akıyor oluşu bizi o renklerden alıkoyan bir durum elbette. Ancak sprey boya ile bunun önüne geçebilirsiniz. Bir akşam dışarı çıkarken bir çılgınlık yapın ve saçlarınızı maviye boyayın!

Ombre Eyeliner Nasıl Yapılır?


Son günlerin en değişik stillerinden biri olan çift renk eyeliner nasıl kolaylıkla uygulanır öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz. Gerçekten oldukça farklı bir görünüm elde etme şansınızın olacağı bu stil ile gözlerinize farklı bir anlam katabilirsiniz.

Ombre Dudak Nasıl Yapılır?

Dudaklarda iki renk yaratmak oldukça farklı bir fikir. Siz de dudaklarınızda dıştan içe doğru farklı tonlarda bir ruj uygulaması nasıl yapılır merak ediyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz.

Saç Tebeşiri Nasıl Uygulanır?

Saç tebeşiri ile saçınızda harika görüntüler elde etmeniz mümkün. Ne sprey ne de boya ile uğraşmadan pratik bir biçimde evinizde saçlarınıza gökkuşağı görünümü verebilirsiniz. Videomuzdaki adımları takip ederek ve Ankara'da herhangi bir kişisel bakım ürünleri satan mağazalardan saç tebeşirini temin ederek siz de kendinize farklı bir görünüm katabilirsiniz.