Ankara Kulak Estetiği

Ankara Güzellik Salonları Kulak Estetiği

KULAK ESTETİĞİ

Kulak estetiği yöntemi kulak şeklinin bozulması ya da kalıtsal olarak bozuk olması sonucunda yapılan işlemdir. Kulak estetiği yöntemi sayesinde doğal bir görüntü elde edilmektedir. Kulak estetiği yöntemi şu durumlarda uygulanır:

Kulak kepçesindeki kıkırdakların belirgin olması

Kulak kepçesindeki derinin düz olmaması

Kulak kepçesinin uçlarının yuvarlak değil de çıkıntılı olması

K...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Ankara Güzellik Salonları Kulak Estetiği

KULAK ESTETİĞİ

Kulak estetiği yöntemi kulak şeklinin bozulması ya da kalıtsal olarak bozuk olması sonucunda yapılan işlemdir. Kulak estetiği yöntemi sayesinde doğal bir görüntü elde edilmektedir. Kulak estetiği yöntemi şu durumlarda uygulanır:

Kulak kepçesindeki kıkırdakların belirgin olması

Kulak kepçesindeki derinin düz olmaması

Kulak kepçesinin uçlarının yuvarlak değil de çıkıntılı olması

Kulak kepçesinin tamamının ya da bir bölümünün yitirilmesi

Kulak kepçesinin ön kısma doğru eğik olması (halk arasında kepçe kulak diye tabir edilmektedir)

Kulak memesinin büyütülmesi ya da küçültülmesi

Kulak memesinin yapısının bozulması (aşağı doğru gevşeme)

Kulak estetiğinin diğer adı da otoplastidir. Bu işlem için iki yöntem kullanılır. Biri ameliyat diğeri ise yeni nesil teknolojilerinden olan lazer sistemidir. Uygulamadaki kolaylığın yanı sıra hastanın kendini rahat hissetmesi de modern teknolojinin en büyük avantajıdır.

Kulak Estetiği Fiyatları 2018

Kulağın görüntüsü kişinin yüz şekline etki eden önemli organlardandır. Yüz bölgesinde bulunan organların yapısının düzgünlüğü estetik açıdan güzelliği sağlar. Kulak hakkında çok yaygın bir sorun olan kepçe olarak ifade edilen baş ile kulak arasındaki açının genişliğin fazla olmasıdır. Eskiden bu durum kabullenilirken günümüzde tıp dünyasındaki hızlı ve yenilikçi adımlar sayesinde kepçe kulak tedavi edilmektedir. Ancak bu işlem için belirli ücret ödenmesi gerekir. Kulak Estetiği Fiyatları 2018 bulunduğunuz şehirde otoplasti yapan hastane ya da kliniklerden muayene sonrasında fiyat elde edilmesi gerekir.

İple Kepçe Kulak Ameliyat Fiyatı

İple Kepçe Kulak Ameliyat Fiyatı, standart tekniklerin aksine daha hesaplıdır. Bu hesaplı uygulama hastanın kulak yapısına, kulak sorununa uygun olup olmadığı yapılan ön muayene işlemi sonrasında belirlenir.

Kulak Estetiği Fiyatları 2019

Kulak Estetiği Fiyatları 2019, kesin rakamlardan bahsetmek mümkün değildir. Fiyatlar şehirden şehre değişiklik gösterdiği gibi hastanın durumu da belirleyici unsurdur. Klinik ya da doktor da fiyatlarda etkili olan diğer unsurlardır.

Kepçe Kulak Ameliyatı Sonrası Bakım

Kişinin kulak sağlığını korumaya yönelik bir takım önlemler alınmaktadır. Tedavi bittikten sonra hem kulağın iyileşme sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlaması hem de enfeksiyonlara karşı korumak için kulak sarılır. Ayrıca yağmur, ter, nem gibi ortamlardan kulakları da korumak gerekir. Kulaklara iyileşme süresinde herhangi bir müdahale iyileşme süresini sekteye uğratabilir. Ya da sonradan başka sorunların oluşmasına neden olabilir. Kulak 7 gün boyunca kapalı kalır. Kulak iyileşme sürecinin kontrol altında tutulması için hasta düzenli olarak doktor muayenesine gidilir. Böylece kapalı kulaklar yani sarılmış kulaklar açılır ve hasta değişimi gözleri ile görür.

Kulak estetiği için kullanılan gerek ameliyat gerekse lazer sisteminin başarı oranı oldukça yüksektir. %98 oranındaki başarılar hastaları cesaretlendirmektedir. Böylece kişinin kendini kötü hissetmesi, toplum içinde kaygılar yaşaması da sonlandırılmaktadır. Estetik açıdan güzellik sağlanması ile kişide özgüven artışı da yaşanmaktadır.

Eğer Kulak estetiği istediğiniz gibi sonuçlanmadı ya da müdahale başarısız oldu. Bu durumda ne yapılmaktadır? Diye merak edenler için doktorlar şu cevabı vermektedir; düzeltme ya da yenileme operasyonu tamamen ücretsiz. Hastadan herhangi bir işlem için para talep edilmemektedir.

Otoplasti için estetik plastik cerrahlar tarafından tedavi uygulanmaktadır. Eğer bu işlem işin uzmanları tarafından yapılmazsa sağlık sorunları oluştuğu gibi estetik görüntü de düzelmeler olmaz.

Kulakta estetik açıdan çeşitli sorunlar için ameliyat şartı var mıdır? Ya da otoplasti için hangi yöntemler kullanılacağı estetik plastik cerrahi tarafından yapılan muayene sonrasında belirlenir. Çünkü soruna ve kulağın durumuna göre başarılı sonuç verecek yöntemler kullanılması gerekir.