ÜMİTKÖY SİR AĞDA

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY SİR AĞDA

İSTENMEYEN TÜYLERE DOĞAL ÇÖZÜM SİR AĞDA – ÜMİTKÖY SİR AĞDA

Biz kadınlar için güzellik ve bakımlı olmak vazgeçilmez. Ancak günümüzün modern ve bilinçli kadınları güzellik ve bakım yaptırırken tercihlerini doğal ürün ve yöntemlerden yana kullanıyorlar. Zira kimyasal içerikli ürün ve yöntemlerin sağladıkları faydalar kadar zarar da verme riski bulunuyor. Bu nedenle istenmeyen tüylerden kurtulmanın en sağlıklı ve etkili yöntemi sir ağda. Çünkü sir ağda tamamen doğal içerikli.

Ümitköy'deki tüm Sir Ağda yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ümitköy Sir Ağda


Sir ağda kıllarda azalma sağlıyor

Sir ağda doğal içerikli olmasının yanı sıra düzenli ve uzun süreli uygulama ile istenmeyen tüylerin sayısında ciddi miktarda azalma sağlıyor. Bu nedenle sir ağda diğer birçok yöntem gibi sadece kullanıldığında pürüzsüzlük sağlamak ile kalmıyor ve istenmeyen tüylere kalıcı ve doğal bir çözüm sunuyor.

Sir ağda vücudun farklı bölgelerinde kullanılabiliyor

Sir ağdayı diğer epilasyon yöntemlerinden ayıran diğer bir özelliğiyse vücudun farklı bölgelerinde kullanılabilmesi. Bu nedenle Ümitköy güzellik salonlarında sir ağda yaptırarak farklı bölgelerinize pürüzsüzlüğe ulaşmanın ve uzun vadede tüylerinizin azalmasının keyfini çıkarabilirsiniz.