Ankara Gençlik Aşısı (Fibroblast)

Gençlik Aşısı (Fibroblast) Ankara Güzellik Merkezleri

GENÇLİK AŞISI (FİBROBLAST)

Gençlik aşısı (fibroblast) ne işe yarar? Gençlik aşısı (fibroblast) kimler için uygundur? Gençlik aşısı (fibroblast) etkisi nedir? Gençlik aşısı (fibroblast); yeni nesil gençleştirme tekniklerinden biridir. Gençlik aşısı (fibroblast) ile yüz hatlarına form kazandırma ve cildin kaybeden özelliklerini yeniden kazandırılmas...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Gençlik Aşısı (Fibroblast)

toplam 2 sonuç bulundu.
1 - 2 arası gösteriliyor.
Gençlik Aşısı (Fibroblast) Ankara Güzellik Merkezleri

GENÇLİK AŞISI (FİBROBLAST)

Gençlik aşısı (fibroblast) ne işe yarar? Gençlik aşısı (fibroblast) kimler için uygundur? Gençlik aşısı (fibroblast) etkisi nedir? Gençlik aşısı (fibroblast); yeni nesil gençleştirme tekniklerinden biridir. Gençlik aşısı (fibroblast) ile yüz hatlarına form kazandırma ve cildin kaybeden özelliklerini yeniden kazandırılması işlemidir. Yaşın ilerlemeye başlaması durumu bazı kimselerde korku dolu yıllar demektir. Çünkü güzel ve genç kalmak istemeyen kimse yoktur. Dolayısı ile yaşlandıkça cilt, dokular, organlar işlevselliğini, gençliğini kaybeder. En çok şikâyet edilen konuların başında cildin gerginliğinin kaybolması, yüz başta olmak üzere boyun, el gibi bölgelerde derin çizgiler, lekeler vb. görülmeye başlar. İşte tüm bu sorunları ortadan kaldırmaya yönelik Gençlik aşısı (fibroblast) tekniği sayesinde gençleşme süreci kökten yani hücrelerden başlar. Böylece etkisi uzun vadede görülür.

Cildin ve dokuların bünyesinde barındırdığı fibroblast hücreleri sayesinde fonksiyonlarını sürdürür. Zaman içerisinde bu hücrelerin ölmesi ya da fonksiyonunun azalması demektir. fibroblast hücreleri aynı zamanda açılan yaraların kapanmasında görevlidir. Collagen üretilmediğinden yıpranma süreci hızlanır. Yaşlanmanın en az görüldüğü bölgelerden alınan fibroblast hücreleri yıpranmaların görülmeye başlandığı bölgelere enjekte edilir / yerleştirilir. Bu açıdan bakıldığında Gençlik aşısı (fibroblast) tekniği ile hücre tedavisi yapılır.

Gençlik aşısı (fibroblast) tekniği için yıpranmamış dokular gereklidir. Bu durumda en ideal bölge kulakların arkasındaki dokulardır. Bu bölgeden çok küçük miktarda doku alınır. Bu dokunun sahip olduğu fibroblast hücreleri alınır. Laboratuvar ortamında aşamalardan geçer ve hazır hale geldiğinde tekrardan aynı kişiye nakledilir. Böylece uyum sağlanma sürecine ihtiyaç yoktur.

Yeni nesil gençleştirme yöntemleri içerisinde en güvenli uygulama; Gençlik aşısı (fibroblast) tekniğidir. Çünkü işlem sonrasında vücut için uyum süresi beklenmez. Ayrıca kişide alerjik oluşma gibi riskler yaşanmaz.

H100 Aşısı Fiyatı

Gençleşmek ve yaşlanmanın etkilerini geciktirecek pek çok yöntem mevcuttur. Bunlardan biri de H100 aşısıdır. Bu yöntemin başarılı sonuçları, gençleştirici etkilerinden dolayı gençlik aşısı olarak da bilinmektedir.

H100 Aşısı Fiyatı merak konusudur. Çünkü uygulanan her kişide başarılı sonuçlar alınması hemen ücretini akıllara getirmektedir. Günümüzde insanların gelir seviyesinin yükselmesi ile bu tür uygulamalara ulaşılmasını kolaylaştırmıştır. H100 Aşısı Fiyatı konusunda net bir rakamdan bahsetmek söz konusu değildir. Hangi klinik, hangi uzman, hangi şehir, seans sayısı gibi faktörler ücrette dalgalanmalara neden olmaktadır. Ancak makul ücret politikası uygulayan yerleri bulmak zor değildir.

Çok yüksek olan uygulamalar çok başarılıdır diye bir algı doğru değildir. Çünkü H100 Aşısı Fiyatının makul olması başarısını ya da etkilerini azaltmaz.

H100 Aşısı Öncesi ve Sonrası

H100 aşısı öncesi ve sonrası iki aşama vardır. Yani uygulamadan önce ciltteki dokuların ve kasların yıpranmasına bağlı olarak gevşemeler, nem kaybına bağlı olarak kuruluk, çatlaklar, çizgiler derken işlevselliğini ve güzelliğini kaybeden bir cilt ile karşılaşılır. Ancak H100 Aşısı yani gençlik aşısı ile cilde hyaluronik asit enjekte edilmektedir. Bu durumda ciltte iyileşme süreci başlar. Çatlaklar kapanır, çizgiler düzleşir, cilt toparlanır ve parlak bir görüntüye kavuşur. İşte bu etkiler uygulamanın sonrasında görülür.

Gençlik aşısı (fibroblast) tekniği 3 ya da 4 kere uygulanması yeterlidir. Ancak seans araları 5- 6 hafta gibi uzun bire olarak ayarlanması gerekir. Tabi bu süreyi belirleyecek olan kişi uygulamayı yapan uzmandır. Kişinin bünyesi de sonucun görülme süresinde oldukça etkilidir. Yani Gençlik aşısı (fibroblast) tekniği güvenilir kişilere yaptırıldıktan sonra etkilerini beklemek gerekir. Uzun sürmesi bünyenin iyileşme sürecine bağlıdır. Gençlik aşısı (fibroblast) tekniği gençleştirme ve yaşlanmayı yavaşlatma amaçlı olarak yapılabilir.