KOLLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

KOLLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

KOLLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon
son yıllarda bilimim gelişmesiyle tıp dünyasında yapılan yenilikler ve gelişmeler sonucunda hayatımıza girmiş yeni bir estetik operasyondur. Bu operasyon sayesinde eskiden çok büyük bir yükümlülük olan ve zamanımızın birçoğunu alan istenmeyen tüylerden kurtulma mücadelesi artık lazer epilasyon sayesinde oldukça basit bir hal almaya başlamıştır. Lazer tedavileri artık tıbbın vazgeçilmezleri arasında yerlerini almış bulunmaktalar. En çok da en fazla göz önünde bulunan bölgelerde tercih edilen lazer epilasyon sırayla tüm vücut için kullanılır. Bu uygulamalarda yüz ve kollar için lazer epilasyon en baş sırada gelmektedir.


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Kollar için uygulanan lazer epilasyon seansları kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin sebebi ya kıl yoğunluğu ya da istenmeyen tüylerin bulunduğu bölgenin büyüklüğüne göre değişir. Değişimlerde bazen de ten renkleri etkili olmaktadır. Lazer epilasyondan önce ve sonra yapılması gerekenlere muhakkak uymak lazımdır. Çünkü en az tedavi kadar tedavi sürecindeki takipler de önemlidir. Sürekli uzman doktorunuz yanınızda olamayacağı için yapılan tedavi takiplerinde sizlere de önemli bir rol düşmektedir.


Güneşten korunmanız lazer tedavilerinin geneli için önemlidir ama en fazla da lazer epilasyon tedavilerinde önemlidir. Artık kollar için lazer epilasyon tedavisini bildiğinize göre kollarınızdaki istenmeyen tüylerden nasıl kurtulacağınızı da biliyorsunuz. Benim istenmeyen tüy sorunum yok diyorsanız da çevrenizdeki sevdiklerinizden birilerinin muhakkak ihtiyacı olacaktır bu yüzden istenmeyen tüy tedavilerinde lazer epilasyonun en etkili sonuç olduğunu bilmeniz her zaman işinize yarayacak bir bilgi olarak kalacaktır.

Bu sayede sevdiklerinizi istenmeyen tüy derdinden kurtara bilirsiniz. Son olarak unutmamalısınız ki lazer epilasyon tıbbi bir operasyondur. Tıbbi operasyonları da sadece uzman doktorlar yapabilir. Uzman doktorlar harici yapılması kanunen yasaktır. Bu yasak sizlerin sağlığını korumak için konulmuştur. Ama hiçbir yasak sağlığınızı sizin kadar iyi koruyamaz.

O yüzden sadece yasal yollardan lazer epilasyon yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Sizlere ve sevdiklerinize tüm hayatları boyunca mutluluk huzur ve sağlık dileriz. Daha kaliteli ve sağlıklı bir hayat yaşamak sizlerin de hakkı olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Size ve sevdiklerinize İyi günler dileriz. Ve gideceğiniz güzellik merkezlerini iyi araştırmayı unutmayınız.

Sıla Güzellik Salonu

Elvankent

SILA GÜZELLİK SALONU VE SAÇ TASARIM MERKEZİ OLARAK EVİNİZİN RAHATLIĞINDA AİLE SICAKLIĞINDA SİZLERE EN ÖZEL HİZMETİ VERİYORUZ.

EĞİTİMLİ KADROMUZ İLE CİLT BAKIMI, CİLT TEDAVİSİ,HYDRAFACİAL,DERMAPEN, DERMAROLLER, İĞNESİZ MEZOTERAPİ, KALICI MAKYAJ, KAŞ KONTOR VE PUDRALAMA, KALICI EYELİNER, BB GLOW, BUZ LAZER, İĞNELİ EPİLASYON, MANİKÜR VE PEDİKÜR, AĞDA VE HER TÜRLÜ SAÇ HİZMETİ SUNUYORUZ.

ÖNCELİĞİMİZ SİZİN NELERE İHTİYACINIZ OLDUĞU KENDİNİZ…
devamını oku...
Adres: Atakent Mah. Şehit Murat İçöz Cad. No: 4/3 Elvankent - Ankara

MSZ Estetik ve Güzellik Salonu

Tunalı

MSZ Estetik ve Güzellik Salonu - TUNALI GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Barbaros Mahallesi Buğday Sokak No:6/25 Kat:1 Kozlar İşhanı Tunalı Hilmi-Ankara

Flora Güzellik Salonu

Tunalı

İşletmemizin ilk hedefi müşterilerimizin mutlu olarak ayrılmasıdır. Kendinizi güvende ve huzurlu hissetmenizdir. Erkek estetisyenimiz ile ,erkek müşterilerimizin'de ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik işlemleri gerçekleştiriyoruz. Amacımız; işlerinde uzman estetisyenlerimizle hem bay hemde bayan müşterilerimizi rahat bir ortamda işleme girmesi ve sonuç odaklı bir memnuniyetle ayrılmasıdır. Siz özelsiniz ve özel hissetmenizi sağlamak için biz her zaman buradayız...devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Bestekar Cad. 74 / 9 Tunalı - Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon