Ankara Isı Battaniyesi

Isı Battaniyesi Ankara Güzellik Merkezleri

ISI BATTANİYESİ

"Ankara'daki Isı Battaniyesi salonları listelenmiştir. Ankara Isı Battaniyesi salonlarını inceleyiniz."

Bilindiği gibi çoğumuzun aklında sıcaklık ve ısı tabirleri daima iyi şeyler çağrıştırmaktadır. Genellikle de rahatlık ve konfor ile birlikte kullanılır. Isı battaniyesi uygulamaları ise bu rahatlık ve konforu bir adım daha ileriye taşıyarak, sıcaklık etkisinin ağrıların tedavisinde kullanılmasını ve hatta sağlıklı olan kişilerin bile kendilerini daha iyi hissetmelerini amaçlamaktadır. Tüm bunlar...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

toplam 4 sonuç bulundu.
1 - 4 arası gösteriliyor.
Isı Battaniyesi Ankara Güzellik Merkezleri

ISI BATTANİYESİ

"Ankara'daki Isı Battaniyesi salonları listelenmiştir. Ankara Isı Battaniyesi salonlarını inceleyiniz."

Bilindiği gibi çoğumuzun aklında sıcaklık ve ısı tabirleri daima iyi şeyler çağrıştırmaktadır. Genellikle de rahatlık ve konfor ile birlikte kullanılır. Isı battaniyesi uygulamaları ise bu rahatlık ve konforu bir adım daha ileriye taşıyarak, sıcaklık etkisinin ağrıların tedavisinde kullanılmasını ve hatta sağlıklı olan kişilerin bile kendilerini daha iyi hissetmelerini amaçlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak, bahsedilen bu etkileri diğer pek çok benzer amaçlı uygulamanın aksine bütçenize oldukça uygun bir şekilde sağlamaktadır.

Isı battaniyesi uygulamalarının nasıl işe yaradığını anlatmak için ise öncelikle uygulanan metodun ne olduğundan bahsedelim. Isı battaniyesi terapilerini tercih etmeden önce genellikle kişilerin şikâyetleri kaslarında ağrı, kasılmalar ve çekmeler şeklinde ortaya çıkmaktadır. Böyle bir durumda dolaylı olarak omurlara bir baskı yapar. Sonucunda ise kan dolaşımı azalır, beyin ile omurlar arasında ki sinir iletim ağları sıkışmaya başlar. Elbette bu durum da son derece rahatsız edicidir. Isı battaniyesi uygulamaları ise meydana gelen bu kasılmaları ve sıkışmaları rahatlatıcı ve gevşetici bir etki sağlar.

Isı battaniyesi uygulamaları, kasların etrafını saran damarların gevşemesini ve dolaşımın artmasını teşvik eder. Böylelikle besin maddelerinin ve oksijenin tüm kas hücrelerine ve diğer dokulara ulaşmasını sağlayarak, mevcut zararlarında onarılmasını kolaylaştırır. Ayrıca derinize dışarıdan uygulanan bu sıcaklık etkisi, beyninize giden acı ve ağrı sinyallerinin de azalmasına neden olacaktır. Aynı şekilde sırt bölgeniz için de büyük bir rahatlama sağlayacak ve mevcut sağlık koşullarınızın iyiye gitmesini teşvik edecektir.