LAZER EPİLASYONDA KIL KALINLIĞI ETKİLİ MİDİR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYONDA KIL KALINLIĞI ETKİLİ MİDİR?

LAZER EPİLASYONDA KIL KALINLIĞI ETKİLİ MİDİR?

Lazer epilasyon son dönemler de kadınların ağızlarından düşmeyen bir tedavi yöntemi. İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak için başvurulan kesin ve mükemmel sonuçlar ile karşılaştığımız bir durumdur. Sadece kadınların değil erkeklerinde artık başvurduğu lazer epilasyon tedavisi teknoloji ile birlikte gelişen tedavi yöntemlerinden biri olan lazer epilasyonu bize tanıtıyor. Herkesin duyduğu ancak konu ile ilgili kesin bilgileri kişiler tarafından verilmeyen sık sorularınızı cevaplamak isteriz. Bir çok soruların yanı sıra internet adreslerimizden de bize özel sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Sık sorulardan bir tanesi de Lazer Epilasyon Da Kıl Kalınlığı Etkili Midir? Sorusudur. Kıl köklerinin kalınlığı ve inceliği lazer epilasyonda önemli faktörlerden sadece bir tanesidir. Eğer kıl kökleriniz ince ise lazer epilasyondan önce istenmeyen tüylerinizi belli bir süre ile jiletle almanız gerekecektir. Jilet ile alma yöntemi ile kıl kökleriniz kalınlaşır ve vurulan ışınlar doğruca kıl köklerine ulaşır. Kıl köklerinin kalın olması vurulan ışınların direk olarak kıl köklerine ulaşmasını sağlar. Kıl köklerine ulaşan ışınlar kıl kökleri tarafından emilir. Eğer kalın ve koyu renkte ise kıl kökleri direk olarak cevap alınır ve seans süreleri kısalır.

Kıl kökleriniz ayva tipi kıl kökü olarak adlandırdığımız tüyler ise lazer ışınları kıl köklerini seçemez. Ne kadar yüksek doz da vurulursa vurulsun kıl köklerine ulaşamaz. Kıl kökleriniz lazer ışınlarını ememezler. Bu yüzden iyi netice alamazsınız. Bu sorunu yaşayan kadınlar ve erkekler içinde jilet tedavisi uygulanabilir ancak bölgeye göre değişkenlik gösterdiği için istenilen kalın kıl köklerine ulaşamaya bilirsiniz. Ve yahut kalınlaştırma sürecini uzata bilirsiniz. Kıl kalınlığına dair herhangi bazı sorunlarınız var ise poliklinikler de yer alan uzman doktorlarınıza başvurabilirsiniz. Ve detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Lazer epilasyon ile ilgili bilgi alabileceğiniz kurumları dikkatlice seçmeniz gerekmektedir. Şayet lazer epilasyon tedavisi yaygınlaştığı için ve sık tercih edilen bir uygulama olduğu için güzellik salonlarının bunların rahatlıkça yaptıklarını söyleyip hayatınızı ciddi derecede tehlikeye sokabilirler. Bundan dolayı temiz polikliniklerde uzman doktorlar tarafınca uygulanan lazer epilasyon tedavisini tavsiye ederiz.

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Marsel Beauty Bar

Etlik

devamını oku... Adres: İncirli Mahallesi General Dr. Teyfik Sağlam Caddesi No:76/6 Etlik-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon