LAZER EPİLASYON KİMLERE UYGULANMAZ?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON KİMLERE UYGULANMAZ?

LAZER EPİLASYON KİMLERE UYGULANMAZ?

Lazer epilasyon tedavisine karar verdiniz ancak, bazı sağlık sorunlarınız ve ya herhangi kaygılarınızdan dolayı lazer epilasyon tedavisini uygulamakta kararsız kalabilirsiniz. Bazı risk faktörlerinin oluşmasından kaynaklı her insana lazer epilasyon uygulanmamaktadır
.


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Bunlar;

Hamile kadınlar; hamile kadınların lazer epilasyon tedavisinin çok lüks olduğu durumlardır. Gebelik sırasında lazer tedavisi uygulanmaz. Gebeliğin bitmesi beklenir doğum olduktan sora lazer tedavisine başlamanızı öneririz. Eğer gebelik durumunuz lazer tedavisi süresinde gerçekleştiyse eğer tedavi askıya alınıp doğum bittikten sonraya alınır. Gebelik riskini almak istemiyorsanız eğer korunmanızı öneririz. Ve ya çocuk sahibi olmaya karar verdiyseniz aynı şekilde tedaviye ara verilir. Gebelik sırasında yan etki oluşturup oluşturamayacağının bilinmemesinden kaynaklı kesinlikle tedavi uygulanmaz.
Kalp rahatsızlığı; kalp rahatsızlığınız var ise lazer tedavisine başlamanızı önermiyoruz. Herhangi bir durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlığınızı tehdit edecek bir hale dönüşebilir.

Yaş sınırı; hormonal olarak değişimin devam etmesi sebebi ile 18 yaş altı kadın ve erkeklere lazer epilasyon tedavisini önermiyoruz. Hormonların düzene girmesi ve vücut değişiminin aynı zaman da kıl köklerinizin oturması ile ilgili olarak da lazer epilasyon tedavisi 18 yaş sınırının üstünde kişilere uygulanmaktadır.

Hormonal tedavi görenler; hormon bozukluğunuz var ise ve bunun ile ilgili tedavi görüyorsanız lazer epilasyon tedavisi uygulanmamaktadır. Bunların sebepleri, tedavi sürecinde değişkenlik gösteren hormonlarınız lazer tedavisine başlasanız bile kıl köklerinize etki etmeyebilir. Uygulanan ışınlar kıl köklerinizi algılamayabilir. Bu yüzden uzman doktorlarımız hormon tedavisi süresinden sonra uygulamanızı tavsiye etmektedir. eğer hormon bozukluğunuz var ise önceden tedavi olmanız gerekmektedir daha sonra ise lazer epilasyon tedavisine başlamanız da herhangi bir sorun yoktur.

Ergenlik döneminde; ergenlik döneminde olan bireylere lazer tedavisi uygulanması tavsiye edilmez. Hormon olarak bedeninizin ve cildinizin olgunlaşması beklenir.

Cilt ve deri hastalığı olan kişiler; cildinizde ve derinizde sedef hastalığı gibi bir rahatsızlık geçiriyorsanız eğer lazer epilasyon tedavisi uygulanması tavsiye edilmez. Ancak tedaviniz bittiyse lazer epilasyon tedavisine gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.

Bunların dışında emziren bir kadınsanız lazer epilasyon tedavisini uygulayabilirsiniz. Bebeğinize ve size herhangi bir vermeyecektir. Daha başka sorunlarınız var ise ve detaylı bir bilgi almak istiyorsanız internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz.


Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Marsel Beauty Bar

Etlik

devamını oku... Adres: İncirli Mahallesi General Dr. Teyfik Sağlam Caddesi No:76/6 Etlik-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon