LAZER EPİLASYONDA KIL KALINLIĞI ETKİLİ MİDİR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYONDA KIL KALINLIĞI ETKİLİ MİDİR?

LAZER EPİLASYONDA KIL KALINLIĞI ETKİLİ MİDİR?

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmanın yolunu sir ağda, epilatör aleti ve ya cımbız gibi materyallerde arıyorsanız aramayın. Ülkemizde teknolojinin gelişmesi ile birlikte lazer epilasyonu uygulaması da oldukça gelişmiştir. Yıllardır ağrılı, acılı ve geçici yöntemleri deneyip durdunuz fakat mutlu olamadınız. Çünkü istediğiniz sonuçlara ulaşmak oldukça sıkıntılı olduğunu gördünüz. Fakat lazer epilasyon uygulamasında artık acısız ağrısız ve konforlu bir şekilde kalıcı sonuçlara ulaşabilirsiniz.


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyonu uygulaması lazer epilasyon cihazlarından çıkan lazer ışınlarının tüy köklerinizi yakarak bir daha çıkmamasını sağlamaktadır. Bunun için de düzenli olarak gitmeniz gereken seanslarınız mevcut olacaktır. Lazer epilasyonu uygulamalarında etkili ve kalıcı sonuçlar almanız için sizlerin kıl kalınlığınız oldukça önemlidir. Yani lazer epilasyonda tüy yapınız, tüy renginizin önemli olduğunu söyleyebilirim. Peki ne önemi olacağını sorar gibisiniz. Lazer epilasyon uygulamalarında seans sayınız kesinlik ile tüy yapınıza göre belirlenmektedir.

Örneğin kalın tüylü ve lazer epilasyonunun uygulanacağı bölgede az tüy mevcut bu durum oldukça avantajlı bir durum olduğunu söyleyebilmekteyim çünkü lazer epilasyonun cihazları koyu renkteki kalın tüylerinizi daha kolay ve rahat bir şekilde görüp onları yok etmeye çalışacaktır. Eğer tüy yapınız ince ise doktorunuz lazer epilasyon yapılacak olan bölgedeki tüylerinizi jilet yardımı ile tıraşlayarak orada ki tüylerinizin kalınlaşıp sertleşmesini sağlayacaktır. Bu sayede lazer ışınları kalın ve koyu renkte olan tüylerinizi görecektir. Ve lazer epilasyon yapılacak olan bölgedeki tüy köklerinin bir daha çıkmamasını sağlayacaktır. Lazer epilasyon da ince tüyleri lazer ışınlarının göremeyeceğini söyleyebilirim.

Lazer epilasyonu uygulamasının hiç bir zararı olmadığını söyleyebilirim. Diğer açıdan eğer lazer epilasyon uygulamanızı güzellik merkezleri dışında bir yerlere yaptıracağınız vakit cildinizin yanık izleri ile dolması ve ağrılı bir lazer epilasyon geçirip istediğiniz sonuçlara ulaşamayacağınızı söyleyebilirim. Bunun için lazer epilasyonunu kesinlik ile güvenebileceğiniz güzellik merkezlerinde uzman hekimler tarafından yaptırmanız gerekmektedir. Eğer lazer epilasyon uygulamanızı özen ile araştırdığınız herhangi bir güzellik merkezinde yaptırırsanız emin olun teknolojinin son ürünleri olan lazer epilasyon cihazları ile rahat, konforlu ve kalıcı çözümlere ulaşabilirsiniz.

Teknolojinin son ürünü olan lazer epilasyon uygulamalarında hiç bir acı ve ağrı hissetmeyeceğinizi söyleyebilmek artık çok kolay. Çünkü lazer epilasyonları cihazlarında bulunan soğutucu aparatları ile kesinlik ile yanma hisse yaşamayacaksınız. Soğutma cihazları lazer epilasyonu uygulaması öncesinde, lazer epilasyonun uygulandığı sırada ve lazer epilasyonun sonunda bir atış atılarak üst derininiz hiç bir ısıdan etkilenmemesini sağlayacaktır. Böylelikle düzenli olarak gittiğiniz seansların sonunda istediğiniz sonuca ulaşacaksınız.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Green Güzellik Salonu

Kızılay

Green Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU

Cansu Özdemir Uzman estetisyen Usta öğretici -
Green Güzellik Salonu
müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, sizin her konuda konforunuzu amaçlayan salonuyla, her türlü memnuniyetinizi amaçlayan kadrosu ile birlikte Ankara Kızılay'da ziyaretinizi beklemektedir.

Alanında uzmanlaşmış, eğitimini almış ve bu bilgilerini tecrübeleriyle harmanlamış sıcak, samimi kadrosu sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyecek ve adeta ayaklarınızı yerden keseceğiz. Müşteri memnuniyeti esasına dayanarak yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde bu kapıdan yüzünüzü güldürmeden sizi göndermemeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden sizleri birebir hizmet anlayışı ile yakından takip edip, ihtiyaçlarınızı ve sizi neyin memnun edeceğini keşfedip, işimize bu şekilde devam ediyoruz.

Green Güzellik Salonu tamamen sizin konforunuzu düşünerek tasarlanmış bir mekan olmakla birlikte bekleme salonundan, uygulama odalarına kadar her kısmında sizi Ankara'dan birkaç saatliğine de olsa uzaklaştırabilecek, sizi dinginliğe ulaştırabileceğiz. Çalışan kadromuz da tamamen sizin konforunuzu düşündüğünden sizin için en rahat olan ne ise o şekilde davranılacaktır. Aynı zamanda bu kadar konforun yanında kendinizi yabancı bir yerde değil, evinizde hissetmenizi de sağlayabiliyoruz. Evinizden tek farkı kendi kendinize değil, bizim size hizmet ediyor olmamız olacaktır.

Kesinlikle herhangi bir uygulamanın alanında uzmanlaşmamış bir çalışan tarafından yapılması mümkün değildir. Her isteğiniz, isteğinizin alanına göre farklı kişilerce gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın güler yüzlü olması ve samimiyeti sayesinde kendinize yakın birilerini bulabilecek kendi kültürünüzden kişilerce hizmet görebileceksiniz. Bunun sebebi ise sizin kültürünüzden olmayan veya sizi az çok tanıyamamış, tarzınızı bilmeyen birinin sizin istediğinizi de tam olarak anlayamayacak olmasıdır. Bu yüzden çalışanlarımızı da bu prensiplere bağlı olarak eğitmeye devam ediyoruz.

Tamamen sizin memnuniyetinizi amaçladığımızdan hijyen bizim olmazsa olmazımız. Green Güzellik Salonu'na geldiğinizde her şeyi steril bir şekilde göreceksiniz. Çünkü hijyenik bir ortamda yapılmış güzellik işleminin sizin için hiçbir faydası yoktur. Zaten hijyenik olmasak “konfor" prensibimiz ile de çelişmiş olacağımızdan kendi kendimizle çelişmek yerine bu konuya da oldukça dikkat ediyoruz.

Baktığınız zaman Ankara'nın Kızılay gibi bir semtinde bulunan Green Güzellik Salonu'nda bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcut. Yeter ki siz güzelliğinizi keşfetmek isteyin. Çünkü biz tecrübelerimizden biliyoruz ki, her kadın güzeldir. Biz sadece o güzelliği ortaya çıkarmada sizlere yardımcı olan bireyleriz.


devamını oku...
Adres: Kocatepe mah. Meşrutiyet caddesi No: 26/11 kat 6 Kızılay Ankara

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Petunya Güzellik Salonu

Sincan

PETUNYA GÜZELLİK & KUAFÖR SALONU "Her Kadın Çiçektir Bakım İster" sloganıyla 8 Mart 2016'dan beri Sincan merkezde SADECE BAYANLARA ÖZEL, Tamamı bayan personelimizle Güzellik & Kuaför Salonu olarak hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz, müşteri memnuniyeti, sağlığı, güvenliği, ihtiyacı olan hizmeti profesyonelce alabilmesi için güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman, deneyimli kadromuz ile hijyenik bir ortamda sağlıktan ve doğallıktan ödün vermeden, yüksek kalite ve standartlarda güzelliğinize güzellik katmak esas HEDEFİMİZDİR.

Gelişmiş cihaz teknolojisi ve cilt bakım ürünleri ile güzelliğinizi ve mutluluğunuzu kalıcı kılmak için BİZ BURADAYIZ...

Yakınımızda katlı otopark vardır. Salonumuz 1.katta olup bekleme ve sigara bölümümüz vardır.
Sincan merkezde cadde üzerindeyiz ulaşım sıkıntısı yoktur.
Salonumuza 10 yaş üzeri erkek alınmamaktadir.

Kişiye özel tek kullanımlık ağda, manikür, pedikür, işlemleri tercihinizdir.
Salonumuzda gelin, kına nişan türban tasarımı yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Atatürk Mah. Ankara Cad. 52/3 Sincan - Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon