LAZER EPİLASYON EN İYİ HANGİ VÜCUT BÖLGELERİNDE SONUÇ VERMEKTEDİR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON EN İYİ HANGİ VÜCUT BÖLGELERİNDE SONUÇ VERMEKTEDİR?

LAZER EPİLASYON EN İYİ HANGİ VÜCUT BÖLGELERİNDE SONUÇ VERMEKTEDİR?

Senelerdir biz kadınlar istenmeyen tüylerimizden kurtulabilmek için çeşitli yöntemler ile uğraşıp durduk. Ağda yaptık denildi ki ağda tüyleri besliyor daha çok çıkartıyor. Jilet vurduk o zaman da bir hafta dolmadan istenmeyen tüylerimiz çıkıyor. Epilatör cihazı ile aldık istenmeye tüylerimizi batıklar oluşmaya başladı. Anlayacağınız işimiz oldukça zor olmaya başlamıştı. Halada bunun sıkıntısını yaşayan kadınlar olduğunu düşünebiliriz.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için teknoloji çağında yaşayan bizler için lazer epilasyon yönetimi bulunmuştur. Lazer epilasyon yöntemi ile yayılan ışık dalgarında ki enerjinin tüy köklerine kadar gidip tüylerinizin zaman ile azalıp seyrelmesini sağlayarak yavaş yavaş yok olmasına yardımcı olur. Böylelik ile istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın yolu bulundu. Tek yapmanız gereken poliklinikliğe gidip doktorunuz ile görüşmektir.

Lazer epilasyon uygulaması vücudunuzda istediğiniz her bölgesine yaptırabilirsiniz. Her bölgede istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Tabi ki bu lazer epilasyonu yaptırırken sizin tüy yapınıza ve cilt renginize bakılarak bir tedavi programı çıkartılır.

Her bölgeye yapılabilir demiştim fakat her bölgeye aynı etkide sonuç alabileceğinizi merak eder gibisiniz. Lazer epilasyon uygulamasında en çok yapılan bölge koltuk altı bölgesidir. Koltuk altı bölgesi en çok tercih edilen bölge olduğu gibi en iyi sonuç alınan bölge olduğunu da söyleyebilirim. Kişiden kişiye değişse de yaklaşık 5 seansta istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Hiç bir sorun ile karşılaşmayacağınızı söyleyebilirim. İki koltuk altınızı birden yaptırmanız mümkündür. Koltuk altınıza lazer epilasyon yaptıracağınız zaman o bölgede ki tüy dönmeleri gibi sorunlarında ortadan kalkacağını söyleyebilirim. Diğer bir çok istek gören bölge bikini bölgesidir. Bunun sebebi de tüy dönmeleri, tüylerin uzadığında alınmasında oldukça sıkıntı çekilmesi ve özellik ile yazlarını bikini giydiğinizde yaşadığınız sıkıntılar olduğunu düşünmekteyim.

Bikini bölgesinde ki tüy yapıları diğer bölgelere göre daha kalın, sık ve serttir. Bu sebepten ötürü bazı kişilerde tüy dönmeleri ve enfeksiyonların görüldüğünü söyleyebiliriz. Bazı durumlarda da cerrahi müdahale gereke bileceği için çoğu kişi lazer epilasyonun bir kurtuluş olduğunu düşünerek polikliniklere gidip uzman doktorlar tarafından tedavi oluyor. Bikini bölgesi de lazer epilasyonda yaklaşık 5-6 seansta istediğin sonuca başarı ile ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz.

Bacak , yüz, sırt ve göbek bölgelerine yapılan lazer epilasyonlarında da oldukça başarılı sonuçlar alacağınızı söyleyebilirim. Lazer epilasyon hangi bölgenize yaptırırsanız yaptırın sadece seans farklılığı göstererek istediğiniz sonuç ulaşabiliriz. Kaliteli bir hayat hepimizin hakkıdır.

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Marsel Beauty Bar

Etlik

devamını oku... Adres: İncirli Mahallesi General Dr. Teyfik Sağlam Caddesi No:76/6 Etlik-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon