LAZER EPİLASYON EN İYİ HANGİ VÜCUT BÖLGELERİNDE SONUÇ VERMEKTEDİR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON EN İYİ HANGİ VÜCUT BÖLGELERİNDE SONUÇ VERMEKTEDİR?

LAZER EPİLASYON EN İYİ HANGİ VÜCUT BÖLGELERİNDE SONUÇ VERMEKTEDİR?

Senelerdir biz kadınlar istenmeyen tüylerimizden kurtulabilmek için çeşitli yöntemler ile uğraşıp durduk. Ağda yaptık denildi ki ağda tüyleri besliyor daha çok çıkartıyor. Jilet vurduk o zaman da bir hafta dolmadan istenmeyen tüylerimiz çıkıyor. Epilatör cihazı ile aldık istenmeye tüylerimizi batıklar oluşmaya başladı. Anlayacağınız işimiz oldukça zor olmaya başlamıştı. Halada bunun sıkıntısını yaşayan kadınlar olduğunu düşünebiliriz.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için teknoloji çağında yaşayan bizler için lazer epilasyon yönetimi bulunmuştur. Lazer epilasyon yöntemi ile yayılan ışık dalgarında ki enerjinin tüy köklerine kadar gidip tüylerinizin zaman ile azalıp seyrelmesini sağlayarak yavaş yavaş yok olmasına yardımcı olur. Böylelik ile istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın yolu bulundu. Tek yapmanız gereken poliklinikliğe gidip doktorunuz ile görüşmektir.

Lazer epilasyon uygulaması vücudunuzda istediğiniz her bölgesine yaptırabilirsiniz. Her bölgede istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Tabi ki bu lazer epilasyonu yaptırırken sizin tüy yapınıza ve cilt renginize bakılarak bir tedavi programı çıkartılır.

Her bölgeye yapılabilir demiştim fakat her bölgeye aynı etkide sonuç alabileceğinizi merak eder gibisiniz. Lazer epilasyon uygulamasında en çok yapılan bölge koltuk altı bölgesidir. Koltuk altı bölgesi en çok tercih edilen bölge olduğu gibi en iyi sonuç alınan bölge olduğunu da söyleyebilirim. Kişiden kişiye değişse de yaklaşık 5 seansta istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Hiç bir sorun ile karşılaşmayacağınızı söyleyebilirim. İki koltuk altınızı birden yaptırmanız mümkündür. Koltuk altınıza lazer epilasyon yaptıracağınız zaman o bölgede ki tüy dönmeleri gibi sorunlarında ortadan kalkacağını söyleyebilirim. Diğer bir çok istek gören bölge bikini bölgesidir. Bunun sebebi de tüy dönmeleri, tüylerin uzadığında alınmasında oldukça sıkıntı çekilmesi ve özellik ile yazlarını bikini giydiğinizde yaşadığınız sıkıntılar olduğunu düşünmekteyim.

Bikini bölgesinde ki tüy yapıları diğer bölgelere göre daha kalın, sık ve serttir. Bu sebepten ötürü bazı kişilerde tüy dönmeleri ve enfeksiyonların görüldüğünü söyleyebiliriz. Bazı durumlarda da cerrahi müdahale gereke bileceği için çoğu kişi lazer epilasyonun bir kurtuluş olduğunu düşünerek polikliniklere gidip uzman doktorlar tarafından tedavi oluyor. Bikini bölgesi de lazer epilasyonda yaklaşık 5-6 seansta istediğin sonuca başarı ile ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz.

Bacak , yüz, sırt ve göbek bölgelerine yapılan lazer epilasyonlarında da oldukça başarılı sonuçlar alacağınızı söyleyebilirim. Lazer epilasyon hangi bölgenize yaptırırsanız yaptırın sadece seans farklılığı göstererek istediğiniz sonuç ulaşabiliriz. Kaliteli bir hayat hepimizin hakkıdır.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon