LAZER IŞINI NASIL EPİLASYON YAPAR?

blog yazısı ekle !

LAZER IŞINI NASIL EPİLASYON YAPAR?

İstenmeyen tüyleriniz sizi çileden mi çıkarıyor. Uzayan tüylerinizi yeniden ve yeniden almak çok mu zamanınızı alıyor. Sizi bu büyük sorununuzdan kurtaracak haberlerimiz var. Hem kadınların hem de erkeklerin büyük sorunlarından biri olan istenmeyen tüylerin artık kolay bir yöntemi var. Yapışkan ağdalara elveda deyin. Artık tüylerinizden kurtulmak için çeşitli acılar çekmeyecek zamanımızın çoğunu tüylerinizden kurtulmak için harcamayacaksınız.

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Marsel Beauty Bar

Etlik

devamını oku... Adres: İncirli Mahallesi General Dr. Teyfik Sağlam Caddesi No:76/6 Etlik-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - Ankara
Lazer epilasyon tedavisi ile vücudunuzu bu büyük çileden kurtaracağız ve size mükemmel sonuçlar alacaksınız. Kalıcı çözümü oluşturan lazer epilasyon tedavisi bütün ülkelerde teknolojinin gelişmesi ile birlikte yaygınlaşmaya ve tercih edilmeye başlamıştır. Lazer epilasyon tedavi yöntemi beraberinde bazı soruları da peşinden getirmekte.

Bunlardan bir tanesi lazer Işını nasıl epilasyon yapar sorusudur. Lazer epilasyon makinaları kullanılan bölgeye göre çeşitlilik göstermektedir. Her bölgeye ayrı bir cihaz gerekmektedir, buna göre tedbirli davranmanız ve konu hakkında yeterince bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Lazer Epilasyonu uygulanan bölgeyi belirledikten sonra uygulanan lazer Işını direk kıl köklerine nüfuz etmektedir.

Kıl köküne nüfuz eden lazer Işını kıl köklerinizi uyararak ve yakarak bir kaç seans sonrasında yok olmasını hedefler. Uygulanan lazer ışını sonucunda bölgede kalıcı olarak istenmeyen tüylerinizin çıkmasını engelleri. Vücudunuzu tehdit etmeyen lazer ışınları sadece kıl köküne uygulandığı için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Lazer ışını birçok neden ile kullanıla bilir. Ancak lazer epilasyon dediğimizde sadece kıl köklerine uygun tasarlanmış cihazlardan bahsetmek mümkün.

Verilen ısı ve ışın koyu kıl köklerinizi algılar. Onun haricinde eğer kıl kökleriniz kırmızı sarı ve beyaz renkte ise lazer Işını kıl kökünü algılamaz ve ne kadar yüksek dozajda da olsa kıl kökünü uyarmaz. Eğer cildiniz koyu renkte ise algılama yine güç olacaktır. Dermatoloji uzmanı doktorların tavsiyesi lazer epilasyon öncesi solaryuma gidilmemesidir. Böylece lazer Işını kıl kokunuzu algılamaz ve başka bir süreç başlatma gereği duyulabilir.

Lazer ışınlarının türleri farklıdır. Bunun için uzman doktorlardan yararlanmanın ve ayrıntılı bir bilgi almanız gerekmektedir. Cildinizin ve kıl köklerinizin durumuna göre seans sayıları değişkendir. Eğer bunlar ile ilgili sorularınız var ise bizim ile iletişime geçiniz. Size bir tık kadar uzağız. Internet sayfalarımızdan bize kolaylık ile ulaşabilirsiniz