Ankara Kılcal Damar Tedavisi

Ankara Güzellik Salonları Kılcal Damar Tedavisi

KILCAL DAMAR TEDAVİSİ

"Ankara'daki Kılcal Damar Tedavi salonları listelenmiştir. Ankara Kılcal Damar Tedavi salonlarını inceleyiniz."

Kılcal damar tedavisi, çeşitli nedenlerden ötürü genişleyen kılcal damarların vücudun çeşitli bölgelerinde kızarıklık, belirginlik ve örümcek ağı görünümü ile ortaya çıktığında uygulanabilecek tedavilerden birisidir. Böyle durumlarda kılcal damarlar 0,2 mm 'den daha geniş bir hale gelirler ve deri yüzeyinin üzerinden görünür bir hal almaya başlarlar. Hatta ilerleyen aşamalarında ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP Kılcal Damar Tedavisi

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Kılcal Damar Tedavisi

KILCAL DAMAR TEDAVİSİ

"Ankara'daki Kılcal Damar Tedavi salonları listelenmiştir. Ankara Kılcal Damar Tedavi salonlarını inceleyiniz."

Kılcal damar tedavisi, çeşitli nedenlerden ötürü genişleyen kılcal damarların vücudun çeşitli bölgelerinde kızarıklık, belirginlik ve örümcek ağı görünümü ile ortaya çıktığında uygulanabilecek tedavilerden birisidir. Böyle durumlarda kılcal damarlar 0,2 mm 'den daha geniş bir hale gelirler ve deri yüzeyinin üzerinden görünür bir hal almaya başlarlar. Hatta ilerleyen aşamalarında kızarıklık veya kalıcı morluklar oluşturabilirler.

Bazı türlerinin aksine kılcal damar rahatsızlıkları klasik yöntemlerle tedavi edilmeyebilmektedir. Böyle durumlarda en uygun tedavi yöntemi ise lazer uygulamaları olmaktadır. Aslında lazer tedavisi 1980 'li yıllardan itibaren kılcal damarlar ile ilgili bu rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaya başlamıştır ve oldukça etkili bir yöntemdir.

Lazer ile gerçekleştirilen kılcal damar tedavisinde, yoğun ışık demeti tıpkı cilt üzerinde oluşan lekelerin kaybedilmesinde işe yaradığı gibi bu damarların görünümünü de ortadan kaldırmaktadır. Elbette bu uygulama için kullanılan cihazlar özel olarak geliştirilmiştir ve uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir.

Uygulamanın en iyi yönlerinden biri ise tedavi sonrasında farklı kılcal damar demetlerinin de görünür bir hal almasını teşvik etmemektir. Uygulama bir kez gerçekleştiğinde yeniden aynı bölgede böyle bir görünüm oluşması mümkün olmamaktadır. Bu da yöntemin işe yararlığı ve etkisi hakkında oldukça olumlu bir bilgidir.

Kılcal damar tedavisi uygulama yapılacak bölgenin genişliğine bağlı olmakla birlikte genellikle çok uzun sürmeyen kısa seanslardan oluşmakta ve bir kaç kez bu seansların tekrar edilmesi olumlu sonuç için yeterli olmaktadır.