CİLT ÇATLAKLARINDAN KURTULMANIN EN ETKİLİ YÖNTEMİ DERMAROLLER - DERMAROLLER

blog yazısı ekle !

CİLT ÇATLAKLARINDAN KURTULMANIN EN ETKİLİ YÖNTEMİ DERMAROLLER - DERMAROLLER

Kadınların en büyük kabuslarından biri ciltlerinde oluşan çatlaklar. Son derece rahatsız edici görünen çatlaklar yüzünden yazın denize girmekten bile çekinenlerimiz var. Kilo alıp vermeye ve hamilelik gibi nedenlere bağlı olarak vücudun çeşitli bölgelerinde ortaya çıkabilen çatlaklar artık kabus olmaktan çıkıyor, çünkü artık dermaroller mucizesi var!

Ankara'da Dermaroller için nerelere gidebilirsiniz
Ankara Dermaroller


Dermaroller ile çatlaklardan kurtulun!

Bir silindir üzerindeki mikro iğnelerden oluşan dermaroller cihazı ile uygulanan çatlak tedavisi hem çok etkili hem de son derece hızlı şekilde sonuç alınıyor. Dermaroller cihazı çatlakların olduğu bölgede ileri geri hareket ettiriliyor ve bu yolla çatlaklı bölgede mikro kanallar açılması sağlanmış oluyor. Bu mikro kanallara uygulanan hücre yenileyiciler sayesinde cildin yenilenmesi ve çatlakların ortadan kalkması sağlanıyor. Dermaroller uygulaması kullanılan hücre yenileyicilerin cilde tamamen etki etmesini sağladığı için diğer yöntemler ile kıyaslandığında çok daha iyi sonuçlar alınıyor.

Dermaroller her bölgeye uygulanabiliyor

Vücudun farklı noktalarında oluşan çatlakların tedavisinde dermeroller yöntemi kullanılabiliyor. Yani karın, kalça, bacak ya da kol bölgelerindeki çatlaklardan kurtulmak için bu yöntemden faydalanılabiliyor.

Hem kadınlarda hem de erkelerde etkili sonuçlar

Elbette çatlaklar sadece kadınların değil birçok erkeğin de sahip olduğu sorunlardan biri. Erkeklerin spor, kilo değişiklikleri ya da farklı etkenler nedeni ile oluşan çatlaklardan kurtulması için dermaroller tedavisi yaptırmaları yeterli oluyor. Dermaroller tedavisi ile erkekler de vücutlarının çeşitli bölgelerindeki çatlaklardan kurtularak çok daha estetik bir görüntüye kavuşabiliyor.

Ortalama olarak 4-6 seans uygulama ile sonuç alınıyor

Dermaroller ile çatlak tedavisinde ortalama olarak 4-6 seans arasında uygulama yapıldıktan sonra sonuç alınıyor. Seansların arasındaysa yine ortalama olarak 2-6 hafta kadar ara veriliyor. Seansların süresiyse elbette ki uygulama yapılan bölgeye ve yapılan alanın genişliğine bağlı olarak farklılık gösteriyor.

Çatlaklardan kurtulmaya hazır mısınız?

Siz de çatlak sorunu yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey Ankara'da bulunan ve dermaroller uygulaması yapılan bir güzellik salonuna gitmek. Güzellik uzmanları tarafından yapılan dermaroller çatlak tedavisi ile kısa sürede çatlaklardan kurtulabilir ve pürüzsüz, güzel bir cilde sahip olmanın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.