Ankara Ağda - Komple Sir

Ağda - Komple Sir Ankara Güzellik Merkezleri

KOMPLE SİR AĞDA

Komple sir ağda ifadesi güzellik salonlarında, kuaför salonlarında uygulanan avantajlı paket hizmetler arasında görebiliriz. Peki, Komple sir ağda paketi içerisinde hangi bölgeler var? Komple sir ağda yapılacak bölgeler; bacak, kol, koltukaltı, özel bölge dâhildir. Temiz ve pürüzsüz bir cilt için Komple sir ağda kıl ve tüylerden kurtulmanın en...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Ağda - Komple Sir

VIP+ Ağda - Komple Sir

Sedna Form GOP
toplam 46 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Ağda - Komple Sir Ankara Güzellik Merkezleri

KOMPLE SİR AĞDA

Komple sir ağda ifadesi güzellik salonlarında, kuaför salonlarında uygulanan avantajlı paket hizmetler arasında görebiliriz. Peki, Komple sir ağda paketi içerisinde hangi bölgeler var? Komple sir ağda yapılacak bölgeler; bacak, kol, koltukaltı, özel bölge dâhildir. Temiz ve pürüzsüz bir cilt için Komple sir ağda kıl ve tüylerden kurtulmanın en ekonomik yöntemidir.

Çam ağacından elde edilen epilasyon yöntemi sayesinde Komple sir ağda esnasında cildi beslemektedir. Yani bu işlem esnasında cilde zarar yerine faydası söz konusudur. Komple sir ağda işlemi sonrasında ince tüylerden, kalın ve sert kıllardan uzun sürede kurtulmayı sağlar. Zaman içerisinde istenmeyen tüylerde azalma da sağlamaktadır.

Komple sir ağda sayesinde en ince tüylere ulaşarak cildi pürüzsüz ve yumuşacık yapıyor. Ayrıca tüyler uzama döneminde gözeneklerden çıkamama sonucu batık, kıl dönmesi gibi problemler oluşmaz.

Komple sir ağda işleminin avantajları;

Uygulama alanı geniş olduğundan birden fazla bölgede temizlik sağlanmaktadır.

En hassas bölgelere de Komple sir ağda uygulanabilir.

Komple sir ağda bilinçli uygulandığı zaman kılların ters yönüne yapıştırılarak yapıldığında zaman içerisinde seyrelme meydana gelir.

Kişinin özgüveni artar. Çünkü bakımlı ve parlak bir cilde kavuşmak göz alıcıdır. Böylece kişi epilasyon yapmak için fırsat bulamadığı zamanlarda kendini geri plana çekmektedir. Ancak Komple sir ağda sayesinde her zaman temizdir.

Yaz aylarında havuza, denize girerken rahat ettiği gibi sıcak havalarda rahat kıyafetler giyme konusunda da özgür olacaktır.

Komple sir ağda uygulaması kulağa ürkütücü gelse bile kullanılan epilasyon yöntemi acıyı, sızıyı azaltmaktadır. Böylece tüylerin, kılların uzamasını beklemeden pratik bir şekilde epilasyon sağlar.

Komple sir ağda evde yapılabileceği gibi güzellik salonlarında, kuaför salonlarında da yaptırılabilir.

Komple sir ağda sayesinde zamandan kazanacaksınız. Çünkü tek seferde çoğu kıl ve tüyden uzun süreli kurtulma söz konusu olduğundan sık sık epilasyon yaptırmak için zaman kaybı yaşanmayacaktır.

Komple sir ağda işlemi için kullanılabilecek pek çok yöntem vardır. Ancak kartuşlu ağda sistemini tercih ederek evde epilasyon yapmak mümkündür. Eğer hem zamanınız kısıtlı hem de uğraşmam diyorsanız Ankara kuaför salonları ya da güzellik merkezlerini tercih edebilirsiniz. Komple sir ağda fiyatları uygun olması sayesinde öğrenci, işçi, memur kısaca her bütçeye hitap etmektedir. Ankara'daki her semte göre Komple sir ağda fiyatları değişmektedir. 25 TL ila 265 TL arasında değişmektedir.

Komple sir ağda işlemi kadar işlemin yapılacak ortamların temizliği önemlidir. Ankara'da güzellik salonlarının temizliği, dezenfektasyon gibi konulara ayrıca önem verilmektedir. Kapıdan girdiğiniz andan itibaren ortamın temizliği ve konforlu olması ile müşterileri memnun etmektedir.

Komple sir ağda işlemine başlamadan önce kişinin kullanılan ağda maddesine hassasiyeti olup olmadığına dair küçük bir test yapılması gerekir. Bunun için kol üzerinde küçük bir bölgeye bu madde değdirilerek tepkime verip vermediğine bakılır. Komple sir ağda yapılmadan önce test sayesinde oluşabilecek alerji riski tespit edilmiş olur.

Komple sir ağda kadınlar ve erkeklerin yaptırabileceği işlemlerdendir. Erkeklerin kılları genellikle sert, koyu renkli ve uzun olduğundan bu yöntem idealdir.

Komple sir ağda işlemi yapılırken cildi gerdirmek gerekir. Ancak ciltte sarkma ya da kırışıklık olan bölgelerde verim alınamadığından dolayı uygulanmaz. Ayrıca Komple sir ağda yaptırırken bu bölgelerde herhangi bir deri deformasyonu olup olmadığına dikkat etmek gerekir. Kesik, yara, dikiş vb. durumlar mevcutta epilasyon işlemi yapılamaz. İyileşmesi durumunda deri kendini yenilemesi ile Komple sir ağda işlemi güvenli bir şekilde yapılabilir.