LAZER EPİLASYON TERAPİSİNE BAŞLAMAK İÇİN EN İYİ NEDEN

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON TERAPİSİNE BAŞLAMAK İÇİN EN İYİ NEDEN

LAZER EPİLASYON TERAPİSİNE BAŞLAMAK İÇİN EN İYİ NEDEN

Ankara' da ki uzmanlarımıza gelen talepler sonucunda, lazer epilasyon terapisinin faydaları üzerinde durmak istiyoruz. Bu yazı da sizlere, lazer epilasyon yöntemi ile diğer epilasyon yöntemlerini karşılaştıracak ve aynı zamanda da işinize yarayacak uygulamalardan bahsedeceğiz.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyon terapisi ve yoğun ışık uygulama (IPL) yöntemi, tüylerinizden kalıcı olarak uzaklaştıran en etkili, en ekonomik ve en acısız yöntemler olarak seçilmişleridir. Lazer epilasyon uygulamasının, diğer ağda, tıraş ve kremlere göre faydaları çok daha fazladır.

Lazer epilasyon tedavisi, cildinize daha nazik davranır. Örneğin, ağda yapmak, cildinizin elastikiyetini kaybetmesine ve sarkmalara neden olabilir. Jilet kullanmak, doğru uygulanmazsa, kıl dönmelerini ve enfeksiyonları tetikleyebilir. Günümüzde kullanılan lazer epilasyon yöntemleri ise cildiniz de ağdadan dolayı oluşan renk farklılıklarını da ortadan kaldıracaktır. Seanslar 6 veya 8 haftalık periyotlara yayıldığı için de zaman bulma sorununuz ortadan kalkar ve bütün bu işlemlerin ardından da cildiniz son derece pürüzsüz ve sıkı gözükür.

Lazer Epilasyon Yöntemi Güvenli Mi?

En son kullanılan lazer epilasyon yöntemlerinde geliştirilmiş olan teknoloji sayesinde bir çok fototip ve tüy tipine uygulanabiliyor.

Ortalama olarak her 6 veya 8 uygulamada, istenmeyen tüyleriniz %90 ve 95 arasında uygulanan bölge de azalma gösteriyor. Yine de gerekli olan seans sayısı, sizin fototip özelliğinize, tüy yapınıza ve hormonsal durumunuza bağlı olarak değişiklik de gösterebiliyor. Ancak her uygulama sonrasında yaklaşık %30 ve %40 civarında azalma gözlenmektedir.

Şimdi ise, yaza hazır girmeniz için artık sizin de kendi lazer epilasyon terapinize başlamanın en doğru zamanı. Bunun için Ankara'da bulunan merkezleri ziyaret edebilirsiniz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon