Ankara Leke Giderme - Dermamelan

Leke Giderme - Dermamelan Ankara Güzellik Merkezleri

LEKE GİDERME - DERMAMELAN

Leke giderme – dermamelan yöntemi cilde derinlemesine nüfuz ederek lekeleri iyileştiren yeni bir tedavi şeklidir. Leke giderme – dermamelan yönteminde göbek çevresi, kol, yüz, el, boyun vb. bölgelerde yüksek verim alınmaktadır. Bakım ve güzellik uygulamaları ile sıfır acı, ağrı hissetmeden pürüzsüz ve parlak cilde kavuşmanın yollarını arayanlar için bu yeni yöntem idealdir. Lekelere müdahale edilirken tek tip tedavi yerine iki...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Leke Giderme - Dermamelan

VIP+ Leke Giderme - Dermamelan

toplam 6 sonuç bulundu.
1 - 6 arası gösteriliyor.
Leke Giderme - Dermamelan Ankara Güzellik Merkezleri

LEKE GİDERME - DERMAMELAN

Leke giderme – dermamelan yöntemi cilde derinlemesine nüfuz ederek lekeleri iyileştiren yeni bir tedavi şeklidir. Leke giderme – dermamelan yönteminde göbek çevresi, kol, yüz, el, boyun vb. bölgelerde yüksek verim alınmaktadır. Bakım ve güzellik uygulamaları ile sıfır acı, ağrı hissetmeden pürüzsüz ve parlak cilde kavuşmanın yollarını arayanlar için bu yeni yöntem idealdir. Lekelere müdahale edilirken tek tip tedavi yerine iki farklı tedavi uygulanarak lekelerden kesin kurtulma imkânı sunuyor. Bu tedaviler; deride yer alan renk maddesinin üretimini yavaşlatılmakta ve bu sisteme enzim peeling yapılmaktadır. Lekenin köküne inildiğinden geçici çözüm olmaktan çıkmaktadır. İşlem sonrasında doktor ya da uzman cildin durumuna göre leke bakım kremi ya da maske uygulayarak tedavi desteklenmektedir.

Leke giderme – dermamelan yöntemi ilk seans sonrasında hemen ikinci seansa geçilmez. İkinci seansa başlayana kadar yaklaşık 180 gün güneş bakım kremi ve leke bakım kremini yoğun bir uygulama süreci başlatılır. Leke giderme – dermamelan yöntemi ya da enzim peelingi olmasından dolayı ciltte hafif dereceli soyulmalar meydana gelir.

Bakım ve güzellik uygulamaları uzmanlar tarafından kış aylarında yapılması önerilmektedir. Çünkü cilde uygulanan işlemlerden dolayı cilt savunmasız hale gelir ve güneş ışınlarından çok fazla etkilenir. Ancak yeni sistem olan Leke giderme – dermamelan yönteminde böyle bir şart yoktur. Yani ister bahar ister sonbahar döneminde yaptırılabilir.

Cosmelan Dermamelan

Cosmelan Dermamelan yöntemleri birbiri ile eş değerdir. Ancak aradaki tek fark işlem cilde uygulanırken yüzeysel ya da alt yüzeye kadar ulaşılmasından kaynaklanıyor. Yani dermamelan yöntemi cildin alt tabakasına etki ederken cosmelan yöntemi cildin üst tabakasını iyileştirmektedir.

Ancak bu yöntemler kullanırken enzim peeling kullanılmasından dolayı cildi soyarak iyileştirmektedir. Yağlı cilt tipi, kuru cilt tipi, karma cilt tipi fark etmeksizin leke sorunu yaşayan her cilde uygulanabilir.

Dermamelan Fiyat 2018

Dermamelan Fiyat 2018 içerisinde tedavi kremi, bakım kremi ve güneş kremlerinin yer aldığı bir setten bahsedilmektedir. Ayrıca uygulamanın yapıldığı il, ilçe, semt gibi faktörler ücretleri etkilemektedir. Net ve kesin bilgi için kliniklerin internet sayfasına girip formu doldurarak ya da telefon ile görüşerek bilgi almak mümkündür.

Dermamelan Krem

Leke giderme – dermamelan peeling adımından sonra düzenli, sürekli ve yoğun bir şekilde Dermamelan Krem ile tedavi devam ettirilir. Yoğun kullanımdan anlaşılması gereken üç kere uygulanmasıdır. Parmağa alınan krem miktarı nohut büyüklüğünde olması gerekir. Bu bakım kreminin içeriğinde şu bileşenler yer alır: asit (phytic, kojic, ascorbic), titanyum dioxide.

Leke giderme – dermamelan tedavisinin avantajları şunlardır: lekeleri iyileştirmede güvenli bir uygulamadır. Cilt yüzeyini canlandırır ve pürüzsüz bir görüntüye kavuşturur. Tedavi boyunca ya da seans süresince herhangi bir tedirginlik, ağrı, korku gibi hisler yaşanmaz. Tedavi kolay uygulanır ve sonuçları da çabuk görülür. Cilt yapısına ve lekenin derinliğine göre 7 gün ila 30 gün arasında değişmektedir. Cilt tipi narin olan kişiler çoğu bakım uygulamasından kaçınmaktadır. Dolayısı ile narin cilde sahip olan kişiler de yaptırabilir. Tedavi yönteminin sonuçları laboratuvar ortamında test edilmiş ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Kadın, erkek fark etmeden bu yeni tedavi yöntemini herkes yaptırabilir. Ancak bazı durumlarda bu tedavi yönteminin yaptırılması önerilmez. İşte o durumlar; ciddi sağlık sorunu olan kişiler, alerjik cilt tipine sahip olan kişiler, henüz kapanmamış yara, uçuk, enfeksiyon gibi cilt problemi olan kişiler, hamilelerde, bebeğini emziren anneler.

Leke giderme – dermamelan yöntemi hastane korkusu ya da ameliyat korkusu olan kişilere umut olmaktadır.