LAZER UYGULAMA SÜRESİ NE KADARDIR?

blog yazısı ekle !

LAZER UYGULAMA SÜRESİ NE KADARDIR?

Lazer uygulama süresi ne kadardır. Kadınların en büyük sorunlardan bir tanesi de büyümekte olan istenmeyen tüylerdir. İstenmeyen tüyler şöyle bir düşündüğümüzde hayatımızın büyük bir vaktini kapsayan bir yerde duruyor. İstenmeyen türlerden kurtulmanın da birçok yolu var bu yolları hepimiz biliyoruz dur. Ve her zaman yeni şeyler deniyoruzdur. Yapışkan ağdaları hepimiz denemişizdir. Ne kadar cildi beslediğine dair fetvalar da verilse biliyoruz ki cildi beslemiyor sadece bir sonraki istenmeyen tüyler için iyi bir besin kaynağı oluyor. Bir sonraki tüyler gayet gür ve sık çıkıyor.İstenmeyen tüyler harcadığımız vakit o kadar çok ki onun yerine belki arkadaşlarımızın gönlünü almak için içeceğimiz bir kahve daha kıymetli. Güzellik salonlarında harcadığımız vakit ve nakit te çabası. Tüm bunları düşününce neden istenmeyen tüylerden tümüyle kurtulmayalım sorusu geliyor aklımıza. Evet tüm tüylerden tamamen kurtulmak mümkünü. İstenmeyen tüylerden sadece bir kaç seans ile kurtulma şansımız var. Sadece geriye dönün ve üyelerimize elveda deyin. Peki lazer epilasyon tedavisi bizim için zaman anlamında ne mi kazandıracak hemen size bilgi verelim.

Lazer epilasyon tedavisi kıl köklerinizin kalınlığında göre ve teninizin rengine göre değişiklik göstermektedir. Açık ten renginde koyu renkli kil köklerinde daha fazla etki göstermektedir. Buna göre eğer kil kökleriniz koyu renkte ise ve cildiniz açık renkte ise otomatik olarak seans süreniz de kısalıyor. Lazer epilasyon tedavisini uygulayacak bölgeye göre değişkenlik göstermektedir eğer bölge alanı küçük ve dar ise seans süreleri daha da kısalmaktadır.

Lazer epilasyon tedavisinde seans süresi genellik ile 20 ila 30 dakika arasında değişmektedir. Kil köklerinizin yine rengine ve kalınlığına göre uzayabilir. Uygulanacak olan bölgeye göre 5veye 6 seans arasında tüm istenmeyen tüylere veda edebilirsiniz. Seans sonraları cildiniz de kızarıklıklar oluşabilir. Ancak korkulacak bir durum yoktur. Bir kaç saat sonra geçecektir. Eğer süresi uzarsa ve ya beklenmedik bir durum ile karşılaşırsanız hemen uzman doktorunuza bu durumu belirtmemiz gerekecektir. Doktorunuzun tavsiyelerine uymanızı tavsiye ederiz. İstenmeyen tüylerinize veda ettiğiniz iyi günler dileriz.