TUNALI SPA

blog yazısı ekle !

TUNALI SPA

Tunalı spa şehrin gürültüsünden ve yoğunluğundan bunalan insanlar için en iyi dinlenme yeridir. Spa merkeziniz güzellik salonlarında Ankara Tunalı ilçesinde sizi bekliyor. Şahane Spa ve masaj uygulamaları ile Welness yaşam tarzına siz de katılın.

Her 2 ayda bir spa uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bedeniniz yorulurken beyniniz de yorulur, spa bedeninizin dinlenmesine katkıda bulunurken, ruhunuzu da dinlendirir.

Beauty Design Wellness & SPA

Çankaya

Beauty Design Wellness & SPA - ÇANKAYA GÜZELLİK SALONU

devamını oku...
Adres: Hoşdere cad. 30/A Çankaya-Ankara

Kafanızı dinlediğiniz, rahatça bir gün geçirdiğiniz spa merkezini sıkça ziyaret etmenizi öneririm. Sıkça ziyaret etmek hem beden ve ruh sağlığınıza hem de fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Ruhunuzu dinlendirmek, bedeninizi gevşetmek ve kaslarınızı rahatlatmak için spa merkezi en doğru adrestir. Spa uygulaması vücudun detoksa ihtiyacı olduğu zamanlarda çok fayda verir. Açık ve kapalı havuzlarda dinlenip yüzebilir, ferahlatan masajlarla, tüm ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Donanımlı bir havuzda yüzüp, buhar odalarında cildinizi tazeleyebilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde ödem atmanıza da katkıda bulunan spa, Türk hamamlarında ve otellerin suit kısımlarda da spa merkezi bulunmaktadır.