100.YIL-ÇİĞDEM LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

100.YIL-ÇİĞDEM LAZER EPİLASYON

LAZER EPİLASYON İLE MUCİZEVİ SONUÇLAR – 100.YIL-ÇİĞDEM LAZER EPİLASYON

İstenmeyen tüylerden kurtulmaya çalışmakla sürekli uğraşırız, ancak çoğu kez bu konuda pek de başarılı olamayız. Bunun sebebi kullandığımız yöntemlerin yanlış olması ve çok kısa süre için bizi istenmeyen tüylerden kurtarmakla beraber sonrasında tüylerin çok daha gür ve fazla sayıda geri gelmesine yol açmasıdır. Oysaki modern bir yöntem olan lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulmak konusunda mucizevi sonuçlar alabilmek mümkün.


Dr. Servet Usta Muayenehanesi

Çukurambar

Dr. Servet Usta Muayenehanesi - ÇUKURAMBAR

Dr. Servet Usta
Dermatoloji ve Kozmetoloji Hekimi

1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazandı. 1997 yılında mezun oldu.1998-2001 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dermatoloji ihtisasını yaptı. 2001- 2008 yılları arasında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi EAH'nde dermatoloji uzmanı olarak görev yaptı. 2008- 2011 yılları arasında Kırşehir Özel Aşıkpaşa Hastanesinde dermatoloji uzmanı olarak görev yaptı. Ayrıca 2005- 2016 yılları arasında Kırşehir'de kendi muayenehanesinde dermatoloji ve kozmetokoji hekimliği yaptı. Halen 2017 yılında Ankara'da açtığı muayenehanesinde dermatoloji ve kozmetoloji alanında hastalarına hizmet vermektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Doktor Servet Usta'ya sormak istediğiniz tüm sorular için telefon ya da iletişim formunu kullanabilirsiniz. Mail listesine üye olmak için aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz.devamını oku...
Adres: 1425. Cadde 1467. Sokak No:2/5 Çukurambar-Ankara


Lazer epilasyon her bölgede kullanılabiliyor

Lazer epilasyon konusunda en sık düşülen yanılgı bu yöntemin vücudun yalnızca belirli noktalarında kullanılabildiği. Oysaki günümüzde farklı lazer epilasyon cihazları bulunuyor ve bu cihazlar sayesinde vücudun her bölgesine lazer epilasyon uygulanabiliyor. Yani lazer epilasyon tüm vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlıyor.

Daha fazla zaman kaybetmeyin!

Daha fazla zaman kaybetmeyin ve hemen Ankara 100.Yıl-Çiğdem Mahallesine gelerek lazer epilasyon yöntemi ile birkaç seansta vücudunuzun her yerindeki istenmeyen tüylerden kurtularak pürüzsüz bir hayatın tadını çıkartmaya başlayın. Unutmayın hayat tüysüz çok daha güzel!