Ankara Enerpeel Göz Çevresi Bakımları

Ankara Güzellik Salonları Enerpeel Göz Çevresi Bakımları

ENERPEEL GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

"Ankara'daki Enerpeel Göz Çevresi Bakım merkezleri aşağıda listelenmiştir. Ankara Enerpeel Göz Çevresi Bakım merkezlerini inceleyiniz."

Enerpeel, yeni ve patentli bir teknoloji olarak, bu yöntemde kullanılan solüsyonun içeriğinde bulunan ve deride ki asit reaksiyonların meydana gelmesini engelleyen bir formülü içerir. Cildin yüzeyine uygulandıktan sonra da emilerek alt tabakalara geçinceye kadar bu özelliğini korur. Bir kez alt deri tabakasına ulaştığında bu sefer de asit reak...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Enerpeel Göz Çevresi Bakımları

VIP Enerpeel Göz Çevresi Bakımları

toplam 2 sonuç bulundu.
1 - 2 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Enerpeel Göz Çevresi Bakımları

ENERPEEL GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

"Ankara'daki Enerpeel Göz Çevresi Bakım merkezleri aşağıda listelenmiştir. Ankara Enerpeel Göz Çevresi Bakım merkezlerini inceleyiniz."

Enerpeel, yeni ve patentli bir teknoloji olarak, bu yöntemde kullanılan solüsyonun içeriğinde bulunan ve deride ki asit reaksiyonların meydana gelmesini engelleyen bir formülü içerir. Cildin yüzeyine uygulandıktan sonra da emilerek alt tabakalara geçinceye kadar bu özelliğini korur. Bir kez alt deri tabakasına ulaştığında bu sefer de asit reaksiyonların hızlanmasını teşvik ederek, o bölgede bulunan hücrelerin yenilenmesini sağlar. Ayrıca tüm bu işlemler oldukça temiz ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

Enerpeel göz çevresi bakımı, kullanılan solüsyonların içeriğine bağlı olarak da yüzeysel veya daha derin peeling işlemlerini de gerçekleştirebilmektedir. Bir yönüyle de kimyasal bir
peeling işlemi olan Enerpeel göz çevresi bakım uygulamaları genel itibariyle de pek çok farklı yaşlılık belirtisi üzerinde de kullanılabilir.

Aynı zamanda Enerpeel, çok farklı cilt sorunlarının giderilmesi için de kullanılabilir, bunların başında ise deri de meydana gelen renk tonu farklılıklarıdır. Aynı şekilde ellerde oluşan yaşlılık lekeleri için de kullanılabilir. Enerpeel oldukça etkili bir peeling solüsyonudur ve bu açıdan da değerlendirildiğinde akne sonrası oluşan izlerin yok edilmesi amacı için de tercih edilebilir.

Enerpeel peeling uygulamaları, bu solüsyonun kullanımı için geliştirilmiş özel cihazlarla da kullanılabilmektedir. Böyle olduğu durumlarda ise sadece göz çevresi için değil, boyun, yüz ve dekolte bölgesinde de bulunan ölü derilerin uzaklaştırılması amacıyla da rahatlıkla tercih edilebilmektedir ve yaşlılık izlerinden kurtulmak isteyen herkes tercih edebilir.