LAZER EPİLASYONDA BAŞARIYI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYONDA BAŞARIYI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

LAZER EPİLASYONDA BAŞARIYI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

Yaz aylarında adeta tatillerinizi mahveden istenmeyen tüylerden biz kadınlar olarak oldukça sıkılmış durumdayız. Buna bir son verip tatilin tadını çıkarmak bizim de hakkımız. Peki, nasıl mı? Lazer epilasyonuna giderek.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


En uygun polikliniklerde lazer epilasyonun da uzman olan doktorlar tarafından istenmediğiniz tüylerden kurtulmak artık daha kolay. Fakat dikkat edilmesi gereken bazı durumlar mevcuttur. İlk olarak lazer epilasyonda başarılı sonuçlar alabilmek için kesinlikle poliklinikleri tercih etmelisiniz. Uzman doktorlar tarafında lazer epilasyon yaptırmalısınız. Başarılı bir şekilde lazer epilasyon geçirmek istiyorsanız kesinlikle güzellik salonlarında ki güzellik uzmanları tarafından değil de polikliniklerde uzman doktorlar tarafından yapılması gerekmektedir. Daha sonra lazer epilasyonun yapıldığı yerin temiz, düzenli olmasına dikkat etmelisiniz.
Lazer epilasyonu yapan doktorunuzun ve sizin lazer ışınlarından korunmanız için gözlük kullanılmasına dikkat etmelisiniz. Yaz aylarındaysanız eğer muhakkak güneşe çıkmadan önce güneş kremi sürmeniz gerekmektedir. Zaten doktorunuz size bunu önerecektir. Lazer epilasyonda başarıyı etkileyen faktörlerde sizinde payınız var tabi ki. Kesinlikle bir kere başladığınızda düzenli olarak gitmeniz gerekmektedir.

Kişilerin tüylerine ve lazerin uygulandığı yere göre seans süresi belirlenmektedir. Kesinlikle doktorunuz söylediklerini kulak arkası yapmayın. Lazer epilasyona gidiyorsanız eğer lazer seanslarınız bitene kadar tüylerinize herhangi bir cisim sürmemelisiniz. Cımbız, ip, ağda ve epilatör aletleri gibi… Düzenli bir şekilde giderseniz lazer epilasyonda başarıya ulaşabileceksiniz. Titiz ve duyarlı olmanız gerekmektedir. Polikliniğinizi iyi araştırmalı ve özenle seçmelisiniz. Güvenilir, temiz ve kendinize uygun poliklinikler bulabilirsiniz. Bir de önemli olan bir durumu tekrar etmek istiyorum. Kesinlikle polikliniklerde uzman doktorlar tarafından lazer epilasyon yaptırmalısınız.

Ben yaklaşık üç sene lazer operasyona gittim. Doktorumun söylediği, önerdiği her şeyi uygun bir şekilde gerçekleştirdim. İşinde usta doktorlar yardımı ile başarılı bir süreçten geçtim. Artık yaz ayların da kesinlikle tüylerimi kafama takıp giymek istemediğim şeyleri giymiyorum. Ne giymek istersem onu giyiyorum ve her durumda kendime güveniyorum. Bence artık geç kalmayın hayat biz kadınlara da güzel olmalı artık. Kendinize iyi bakın. Bir kez daha düşünmeyi unutmayın. Yaz aylarında sıkıntı yaşamamak biz kadınların da hakkı.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon