LAZER EPİLASYONUN YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYONUN YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

LAZER EPİLASYONUN YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

Son zamanlarda moda olan lazer epilasyonda merak konusu olan ve cevapları hala muallakta olan bir kaç soru mevcut. Yalnız lazer epilasyon sonrası süreçte istenmeyen tüylerden kurtulmanın konforu şu götürmez bir geçek. Lazer epilasyon tedavisi tüm dünyada yaygınlaşan ve yaygınlaşmaya da devam eden bir tedavi süreci sunuyor. İstenmeyen tüylerden kurtulmak artık lazer epilasyon tedavisi ile artık çok kolay.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Lazer epilasyonda başlayan tedaviniz sizi bıçak altına yaptırmadan acısız ve hızlı bir şekilde sizi tüm istenmeyen tüy fertlerinizden kurtarmış oluyor. Zamanınızın çoğunuzu böylelikle yapışkan ağdalarla canınızı yakan va tahriş eden epilasyon aletleri ile vaktinizi geri kazanıyorsunuz ve bir kaç seans sonrasında tertemiz vücudunuza kolaylık ile ulaşmış oluyorsunuz.

En çok merak edilen sorulardan bir tanesine de gelecek olursak eğer içinizi ferahlatacak güzel haberler verebiliriz . Lazer Epilasyonun Yan Etkileri Var Mıdır sorusudur. İlk önce lazer epilasyon tedavisini uygulamaya karar verdi iseniz eğer etraflıca araştırma yapmanızı öneririz. Lazer epilasyon tedavisini güzellik salonlarının aksine uzman dermatolog doktorumuz tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi halde sonsuza kadar kurtulmak istiyorsanız eğer başka sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Lazer epilasyon tedavisinde doktorlar kadar tedavide kullanılan makinelerin ve o makinelerinin bakımına bakmanız gerekmektedir. Fiyat politikası düşükse eğer bu da sizde bir soru işareti oluşması gerekmektedir. Polikliniklerin hijyen olması gerekmektedir. Eğer bunun gibi şartlar uygun değil ise beklenmedik ve üzücü bir netice ile karşılaşabilirsiniz. Böylesi durumlar ile karşılaşmamak için iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Seans sonlarında cildiniz de kızarıklık oluşması gayet doğal bir durumdur çünkü uygulanan bölgeye lazer ışınları gönderilerek kıl köklerinin uyarımı söz konusudur. Eğer kızarıklığınız geçmiyor ve günler sürüyorsa durumun ters gittiğini düşünebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız eğer hemen uzman doktorumuz ile iletişime geçip durumu paylaşmalısınız. Doktorunuzun önermediği krem ve ya her hangi bir kozmetik ürünü kullanma onayını vermediği sürece yüzünüze bir madde sürmeyiniz. Yüzünüzde ve ya cildinizin herhangi bir bölgesinde kalıcı lekeler ile karşılaşırsanız tekrar doktorunuz ile bu durumu paylaşmanızı öneririz.

Onun haricinde lazer epilasyonda kötü koşullar olmadığı sürece hiç bir yan etkisi olamamaktadır. Belli bölgeye kadar inen ve sadece kıl köklerini hedef alan lazer epilasyon tedavisi kalıcı hiç bir yan etki bırakmaz. Sağlığınızı tehdit edecek bir durum yoktur. Yapmanız gereken tek şey konunun hakimi olmanız, konu ile ilgili araştırma yapmanız, gideceğiniz polikliniğin hijyenik olması, kullanılan makinaların yeterli ve bakımının 6 ayda bir yapılması gerekmektedir.

Size düşen bazı noktalar ise lazer epilasyon sonrası vücudunuzu ve ya yüzünüzü direk güneşe vermemeniz. Eğer güneşe çıkacaksanız da koruma faktörü yüksek güneş kremlerinizi kullanmanızdır. Beklenmedik her hangi bir durumda lütfen uzman doktorunuza başvurunuz ve yahut bizlere internet adresimizden ulaşınız. Merak ettiğiniz sorularınızı cevap bularak içinizi ferahlatmak bir nebze de olsa sorularınızı cevaplandırmak bizi mutlu edecektir. İstenmeyen tüylerinizde kurtulmak bir tık uzağınızda

Green Güzellik Salonu

Kızılay

Green Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU

Cansu Özdemir Uzman estetisyen Usta öğretici -
Green Güzellik Salonu
müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, sizin her konuda konforunuzu amaçlayan salonuyla, her türlü memnuniyetinizi amaçlayan kadrosu ile birlikte Ankara Kızılay'da ziyaretinizi beklemektedir.

Alanında uzmanlaşmış, eğitimini almış ve bu bilgilerini tecrübeleriyle harmanlamış sıcak, samimi kadrosu sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyecek ve adeta ayaklarınızı yerden keseceğiz. Müşteri memnuniyeti esasına dayanarak yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde bu kapıdan yüzünüzü güldürmeden sizi göndermemeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden sizleri birebir hizmet anlayışı ile yakından takip edip, ihtiyaçlarınızı ve sizi neyin memnun edeceğini keşfedip, işimize bu şekilde devam ediyoruz.

Green Güzellik Salonu tamamen sizin konforunuzu düşünerek tasarlanmış bir mekan olmakla birlikte bekleme salonundan, uygulama odalarına kadar her kısmında sizi Ankara'dan birkaç saatliğine de olsa uzaklaştırabilecek, sizi dinginliğe ulaştırabileceğiz. Çalışan kadromuz da tamamen sizin konforunuzu düşündüğünden sizin için en rahat olan ne ise o şekilde davranılacaktır. Aynı zamanda bu kadar konforun yanında kendinizi yabancı bir yerde değil, evinizde hissetmenizi de sağlayabiliyoruz. Evinizden tek farkı kendi kendinize değil, bizim size hizmet ediyor olmamız olacaktır.

Kesinlikle herhangi bir uygulamanın alanında uzmanlaşmamış bir çalışan tarafından yapılması mümkün değildir. Her isteğiniz, isteğinizin alanına göre farklı kişilerce gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın güler yüzlü olması ve samimiyeti sayesinde kendinize yakın birilerini bulabilecek kendi kültürünüzden kişilerce hizmet görebileceksiniz. Bunun sebebi ise sizin kültürünüzden olmayan veya sizi az çok tanıyamamış, tarzınızı bilmeyen birinin sizin istediğinizi de tam olarak anlayamayacak olmasıdır. Bu yüzden çalışanlarımızı da bu prensiplere bağlı olarak eğitmeye devam ediyoruz.

Tamamen sizin memnuniyetinizi amaçladığımızdan hijyen bizim olmazsa olmazımız. Green Güzellik Salonu'na geldiğinizde her şeyi steril bir şekilde göreceksiniz. Çünkü hijyenik bir ortamda yapılmış güzellik işleminin sizin için hiçbir faydası yoktur. Zaten hijyenik olmasak “konfor" prensibimiz ile de çelişmiş olacağımızdan kendi kendimizle çelişmek yerine bu konuya da oldukça dikkat ediyoruz.

Baktığınız zaman Ankara'nın Kızılay gibi bir semtinde bulunan Green Güzellik Salonu'nda bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcut. Yeter ki siz güzelliğinizi keşfetmek isteyin. Çünkü biz tecrübelerimizden biliyoruz ki, her kadın güzeldir. Biz sadece o güzelliği ortaya çıkarmada sizlere yardımcı olan bireyleriz.


devamını oku...
Adres: Kocatepe mah. Meşrutiyet caddesi No: 26/11 kat 6 Kızılay Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Petunya Güzellik Salonu

Sincan

PETUNYA GÜZELLİK & KUAFÖR SALONU "Her Kadın Çiçektir Bakım İster" sloganıyla 8 Mart 2016'dan beri Sincan merkezde SADECE BAYANLARA ÖZEL, Tamamı bayan personelimizle Güzellik & Kuaför Salonu olarak hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz, müşteri memnuniyeti, sağlığı, güvenliği, ihtiyacı olan hizmeti profesyonelce alabilmesi için güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman, deneyimli kadromuz ile hijyenik bir ortamda sağlıktan ve doğallıktan ödün vermeden, yüksek kalite ve standartlarda güzelliğinize güzellik katmak esas HEDEFİMİZDİR.

Gelişmiş cihaz teknolojisi ve cilt bakım ürünleri ile güzelliğinizi ve mutluluğunuzu kalıcı kılmak için BİZ BURADAYIZ...

Yakınımızda katlı otopark vardır. Salonumuz 1.katta olup bekleme ve sigara bölümümüz vardır.
Sincan merkezde cadde üzerindeyiz ulaşım sıkıntısı yoktur.
Salonumuza 10 yaş üzeri erkek alınmamaktadir.

Kişiye özel tek kullanımlık ağda, manikür, pedikür, işlemleri tercihinizdir.
Salonumuzda gelin, kına nişan türban tasarımı yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Atatürk Mah. Ankara Cad. 52/3 Sincan - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon