Ankara Fokuslu Ultrason

Ankara Güzellik Salonları Fokuslu Ultrason

FOKUSLU ULTRASON

Fokuslu ultrason nedir? Fokuslu ultrason nasıl yapılır? Fokuslu ultrason hangi durumlarda kullanılmalıdır? Fokuslu ultrason tekniği sayesinde yıllar ilerledikçe yıpranan cildi gençleştirme işlemi konforlu bir şekilde uygulama imkanı sağlar. Herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmez. 35 ya da 50 dakika kadar süren Fokuslu ultrason tekniği ile...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Fokuslu Ultrason

toplam 3 sonuç bulundu.
1 - 3 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Fokuslu Ultrason

FOKUSLU ULTRASON

Fokuslu ultrason nedir? Fokuslu ultrason nasıl yapılır? Fokuslu ultrason hangi durumlarda kullanılmalıdır? Fokuslu ultrason tekniği sayesinde yıllar ilerledikçe yıpranan cildi gençleştirme işlemi konforlu bir şekilde uygulama imkanı sağlar. Herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmez. 35 ya da 50 dakika kadar süren Fokuslu ultrason tekniği ile yüz bölgesindeki yıpranan ve sarkan deriyi toparlayarak gerdirme yapılır. Aşağı doğru sarkan cildi yukarı doğru kaldırmak için dokular tetiklenir. İşlemi yaparken derinin en alt tabakasına ulaşan ses frekansları cildin elastik yapısını oluşturan dokulara ulaşır. Böylece işlevini kaybeden Collagen dokuların harekete geçmesi sağlanır. Cilt, sıkılaşma ve sarkmalar düzelerek gençleşir. Fokuslu ultrason tekniğinde kullanılan ultrason frekansı işlemin cerrahi müdahale gerektirmeden yapılmasını sağlayan ileri teknoloji ürünüdür. Fokuslu ultrason tekniği bağ dokularını güçlendirerek cildin gergin duruşu korunur.

Fokuslu ultrason tekniği kolay bir şekilde yapılır. Şöyle ki, işlem esnasında herhangi bir enjeksiyon, bıçak vb. kesici delici ameliyat malzemesi kullanılmaz. Bu tür malzemeler yerini ultrason ses frekanslarına bırakır. Böylece ciltte sarkmaların olduğu bölgeye gönderilen frekanslar cildin en alt katmanına kadar ulaşır. Yani işlem yüzeysel değildir.

Fokuslu ultrason tekniği halk arasında yüz gençleştirme yöntemi olarak bilinir. Yüz hatlarının sarkma ve çökmelere bağlı olarak cildin yıpranma sorunu yaşayan herkes Fokuslu ultrason tekniği ile tedavi olabilir. Özellikle ameliyat korkusu olanlar bu tekniğe yoğun ilgi göstermektedir. Cildin sıkı formunu kaybetmesi çeşitli sebeplerden kaynaklanabilir. Ancak genel faktör yaşın ilerlemesine bağlıdır. 45 yaş ve sonrası için cildin deformasyon olması kaçınılmazdır. Bu duruma müdahale edilmesi estetik açıdan iyileşmeler sağlar. Böylece kişi, ileri yaşın belirtilerini yüzünden tamamen atmaktadır.

Fokuslu ultrason tekniğinde 1 seans ile çözüm elde edilmektedir.

Fokuslu ultrason tekniği hangi bölgelere uygulanabilir? Yüz bölgesi için tasarlanan makine sayesinde en hassas noktalara uygulama kolaylığı sağlar. Mesela göz çevresindeki derin çizgiler, ağız etrafında dokuların yıpranması ile sarkmaların olması durumunda, göz kapaklarının gevşemesi, çene altında meydan gelen gevşemeler, yanaklar gibi.

Fokuslu Ultrason Fiyatı 2018

Fokuslu ultrason fiyatı 2018, şehirden şehre ve uygulanan kliniğe göre farklılık göstermektedir. Ayrıca kişide kaç noktaya yapılacağı, ne kadar süreceği gibi konular Fokuslu ultrason fiyatı 2018 etkilemektedir. Dolayısı ile Fokuslu ultrason tekniği ile hizmet sunan piyasadaki klinikleri araştırarak fiyat araştırması yapılabilir.

Fokuslu Ultrason Ulthera

Dünya üzerinde deri yenileme de en etkili teknik; Fokuslu ultrason ulthera. Deri üzerinde yıpranan dokulara sadece bir kere uygulanarak başarılı sonuçlar alındığı kanıtlanmıştır. Estetik cerrahi yüz hatlarının düzeltilmesi için akla gelen ilk çözümdür. Ancak yeni nesil tıp dünyasındaki gelişmeler sayesinde yani Fokuslu ultrason ulthera tekniği ile dokuları kuvvetlendiren bir tedavi yöntemi olduğu bir gerçektir.

Fokuslu ultrason tekniğinin etkisi yaklaşık 2 yıl kadar sürmektedir. Bu sürenin etkisi kişinin yapacağı egzersizler, beslenme alışkanlıkları, diyet programları ile desteklenebilir. Mesela aşırı ve hızlı kilo kaybı ya da kilo alımı ciltte sarkmaların oluşumunda son derece etkilidir. Dolayısı ile iyi bir diyet programı ya da beslenme programı ile bu durum için önlem alınabilir. Fokuslu ultrason tekniği yapılacak egzersizler ile de desteklenebilir. Hem vücut için hem de yüz için yapılabilecek pek çok egzersiz vardır. Mesela yüz yogası. Kasları çalıştırarak cildi taşıyan dokular, kaslar tembellikten kurtarılabilir. Düzenli olarak yapılırsa Fokuslu ultrason tekniğinin kalıcılığı uzatılabilir. Fokuslu ultrason tekniği için 1 seans yeterlidir. İşlem tamamlandıktan sonra cilt hemen kendini germeye başlar ve başarılı sonuç gözle görülebilir.