LAZERLE CİLT SIKILAŞTIRMA

blog yazısı ekle !

LAZERLE CİLT SIKILAŞTIRMA

Cildinizin sarkık olduğunu düşünüyorsunuz ve sarkan cildinizin kremler ile ve ya uyguladığınız farklı yöntemlerin işe yaramadığını düşünüyorsunuz. Uygulanan yöntemler genellik ile pek işe yaramadığını ve ya uzun süre sonrasında çok az işe yaradığını düşünebilirsiniz. Ki haklısınız ödediğiniz paraların ne yazık ki boş yere olduğunu görmek ve boşuna harcamalar ise işe yaramayan kremleri kullanmak cildiniz de beklenmedik durumların oluşmasına sebebiyet verebilir.Bunu önlemek için kullanılan kremlerinize veda etmeniz gerekecektir. Kullandığınız ve ya kullanmakta olduğunuz, kremler hayatınızın gereksiz yerlerini kaplamasına izin vermeyiniz. Lazer tedavisi ile cildinizi sıkılaştırabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte lazer ile tedavi yöntemi ile cildinizi sıkılaştırmanız artık çok daha kolay. Sağlığınız açısından hiçbir tehdit yaratmayan bu yöntem bir devrim niteliğini taşıyor.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


Lazer tedavisi kulağa garip gelebilir ancak sağlık sektöründe başvurulan ve geliştirilen bir teknik olarak da çok tercih edilmektedir. Lazer tedavisinin çeşitlerinin fazla olması ile birlikte ve kullanılacak olan bölgenin, yöntemin farklılığına göre çizilen harita değişmektedir. Öncelikle kullanılan lazer cihazının sıkılaştırma için özel tasarlanmış olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Cildinizde herhangi bir tehdit yaratmayan bu yöntem cildinizi aksine yenileyecek ve karşılaşmadığınız bir biçim de cildinizin iyileşmeye ve sıkılaşmaya devam ettiğinizi göreceksiniz.

Lazer tedavisine karar verdiyseniz eğer cildinizin sıkılaşmasını istediğiniz bölgenin hangi bölge olduğuna karar verdiğiniz anda, lazer tedavisine başlayabilirsiniz. Uygulanacak olan bölge seçildikten sonra lazer ışınları direk olarak o bölgeye temas eder ve sıkılaşmasını istediğiniz bölge birkaç seans sonrasında sizin de fark edeceğiniz büyük gelişmeleri çıplak gözle görebilirsiniz.

Uygulanan bölge de kızarıklık oluşabilir bu durum sizi korkutmasın. Birkaç gün içerisinde geçecektir. Lazer tedavisinde uygulanan bölge de herhangi bir leke, varis ve buna benzer başka şikayetleriniz var ise lekelerden de kurtulacağınızı söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra lazer ışınları cildiniz de her hangi bir olumsuz etki göstermeyecektir. Hatta tedavi bitse bile cildiniz uzun zaman sıkılaşmaya devam edecektir. Lazer ile tedavi sadece sıkılaşma için ön açıcı bir niteliktedir. Cildiniz de beklenmedik bir durum ile karşılaşırsanız hemen doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.