Ankara Doğumgünü Organizasyonları

Doğumgünü Organizasyonları Ankara Güzellik Merkezleri

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI

Özel günlerin kusursuz ve eksiksiz bir şekilde planlaması için Doğum günü organizasyonları, son yıllarda giderek popüler olmaya başladı. Doğum günü organizasyonları sayesinde yılın sadece bir gününde gerçekleştirilecek kutlama da bireyin unutulmadığının en samimi kanıtıdır. Doğum günü organizasyonları yüzler gülümser ve hedeflenen mutluluk gün boyu sü...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Doğumgünü Organizasyonları

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Doğumgünü Organizasyonları Ankara Güzellik Merkezleri

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI

Özel günlerin kusursuz ve eksiksiz bir şekilde planlaması için Doğum günü organizasyonları, son yıllarda giderek popüler olmaya başladı. Doğum günü organizasyonları sayesinde yılın sadece bir gününde gerçekleştirilecek kutlama da bireyin unutulmadığının en samimi kanıtıdır. Doğum günü organizasyonları yüzler gülümser ve hedeflenen mutluluk gün boyu sürprizler ile devam eder.

Doğum günü organizasyonlarında çeşitli malzeme temini ve planlamalar sayesinde çok farklı bir doğum günü kutlamasına tanık olabilirsiniz.

Doğum günü kutlama süslemeleri

Doğum günü animasyon şovları

Doğum günü kutlama eğlencesi

Gibi çeşitli konularda isteğe bağlı olarak, bütçe dostu öneriler sunulur.

Doğum günü organizasyonlarının merak edilen hizmetlerinden bazıları şunlardır:

Sürpriz doğum günü kutlamasında heyecan dorukta yaşanır. Doğum gününün unutulduğunu sanarak burukluk yaşarken beklemediği bir anda dostlarının ve sevdiklerinin sürpriz girişi ile şaşırtmak doğum günü eğlencesini kat ve kat artırmaktadır. Bu organizasyon çeşidinde sunulan hizmetler şöyledir; ortamı süsleme, kostümlü servis yapan personel.

Doğum günü organizasyonları denildiğinde yapılan plan kadar ortamın renkli süsler ile hazırlanmış olması da aranan bir diğer ayrıntıdır. Süsleme yapılacak mekâna göre kafe, ev, restoran, doğum günü evi gibi ortamları kişinin zevkine hitap edecek şekilde doğum günü içi önceden süslenmesidir. Bunun için balon, doğum günü yazısı, çiçekler, süsler vb. malzemeler kullanılır.

Doğum günü organizasyonları küçük yaştaki çocuklar için oldukça önemlidir. Kız ya da erkek çocukları için ayrı kutlamalar düzenlenir. Çünkü doğum günü temaları, süsleme renkleri, doğum günü pastası gibi her detay farklıdır. Kız çocukları için pembe ve tonları ortama hâkimken erkek Doğum günü organizasyonlarında mavi ve tonları hâkimdir. Doğum günü çocuğu ve arkadaşları parti boyunca eğlenmek ister.

Animasyon hizmetleri çeşitli yaş grubundaki çocukların doğum günü eğlencesinde en büyük beklentilerindendir. Peki, animasyon hizmetleri nelerden oluşur? Palyaço başta olmak üzere sinema ya da animasyon film karakterlerinin kostümü giyen ekip/personel çeşitli dans gösterileri, yarışma gibi aktiviteler ile parti boyunca çocukları eğlendirir. Kız çocuklarının Doğum günü organizasyonlarında genellikle pamuk prenses, karlar ülkesi prensesi gibi kostümlü kişiler yer alırken erkek çocuklarının doğum günü partisi için örümcek adam, demir adam gibi karakterleri görebiliriz.

İleri yaşlardaki kişilerin Doğum günü organizasyonları daha sade olabileceği gibi müzik eğlencesi yüksek olan kutlamalar tercih edilir. Mekân süslemeleri daha sade ya da ağır renklerden yana tercih yapılır. Hediyelerin verilmeye başlandığı saatte heyecan doruğa çıkar.

Eğer eğlencesi yüksek Doğum günü organizasyonları arıyorsanız şu hizmetleri göz önünde bulundurmak gerekir: sihirbaz şovları (50 dakikalık bir şovda uzman illüzyonist ve sihirbazın muhteşem performansı), jonglör şov (genellikle sirklerde izlemekten keyif aldığınız ekibin gösterileri doğum günü kutlamalarında da bulabilirsiniz. Halka, top ya da şişeleri büyük marifet ile çeviren ekibin performansı). Kukla şov (çeşitli çizgi film kahramanlarının kuklaları ile hazırlanan bir şov). Karikatür (doğum günü partisinde bulunan kişilerin karakalem ile resimleri çizilerek hediye edilmesidir). Karagöz şov (başarılı tiyatro oyuncularından eğlenceli gösteri). eğlenceli yiyecekler (doğum günü partisi menüsün haricinde yer alan tatlı atıştırmalıklardan oluşur. Mesela geleneksel şerbet, kahve (Türk kahvesi, dibek kahvesi), pamuk şeker, meyve kaseleri, çikolata vb.).

Doğum günü organizasyonlarının yapılacağı mekân çok önemlidir. Dolayısı ile mekân seçimine büyük önem verilmelidir. Katılımcı sayısı, kutlama planı gibi detaylarının aksamadan yapılması için geniş kapasiteli alanlardan yana tercih yapılabilir. Bir de mevsime uygun olarak açık ya da kapalı ortam olması gerektiği unutulmamalıdır.