TUNALI-KAVAKLIDERE LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

TUNALI-KAVAKLIDERE LAZER EPİLASYON

SİZ HALA İSTENMEYEN TÜYLERİ DERT Mİ EDİYORSUNUZ? – TUNALI-KAVAKLIDERE LAZER EPİLASYON

Biz kadınlar için güzel ve bakımlı bir vücuda sahip olmanın ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçek. Ancak bakımlı ve güzel görünmemizin önünde büyük bir engel var; istenmeyen tüyler. İstenmeyen tüyler hayatımız boyunca en büyük sorunlarımızdan biri oluyor ne yazık ki. Ama artık istenmeyen tüyler ile yaşamak zorunda değiliz, çünkü artık lazer epilasyon var. Eğer hala istenmeyen tüylerinizi dert ediyorsanız yapmanız gereken tek şey lazer epilasyon ile tanışmak.


Tunalı'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonKesin sonuç!


Lazer epilasyon farklı cilt tipleri, farklı kıl renkleri ve vücudun farklı bölgeleri için farklı cihazlar kullanılarak yapılıyor. Bu da lazer epilasyonun hem kesin sonuç alınan hem de risksiz bir epilasyon yöntemi olmasını sağlıyor. Yani Ankara'da lazer epilasyon yaptırarak istenmeyen tüylerinizin arkasından el sallayabilirsiniz.


Gelin ve İstenmeyen Tüylerinizle Vedalaşın!

Hemen Tunalı-Kavaklıdere'de bulunan ve lazer epilasyon uygulaması yapılan güzellik merkezine gelin ve uygun lazer epilasyon yöntemi ile istenmeyen tüylerinizle vedalaşarak pürüzsüz bir hayata, dilediğinizi giyebildiğiniz şık günlere adım atın.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara
Tunalı'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon