BİLKENT – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

BİLKENT – ANKARA LAZER EPİLASYON

Ankaralılar sizlere sürekli merak ettiğiniz ve birçok yerde karşınıza çıkan bir bilgiden bahsedeceğim bu yazıda. Ne olduğunu daha fazla merak etmeden sizlere söyleyeyim. Tabi ki lazer epilasyon. Lazer epilasyon son yıllarda iyice kullanılmaya başlanan bir tedavi istenmeyen tüyler için. Ankara Bilkent'te de çok fazla imkân ve seçenekler mevcut lazer epilasyonla ilgili. Her türlü istenmeyen tüy problemleriniz için kesin çözüm garantisi veren ( doğum sonrası ve hormonal dengesizlikler harici) lazer epilasyon uygulaması.

Sizlere mükemmel yazların ve tam anlamıyla vücudunuzun pürüzsüzlüğünün ortaya çıkarmanın fırsatını sunuyor. Tabi ki sadece istenmeyen tüylerden değil lazer sayesinde istemediğiniz dövmelerinizden de kurtula bilirsiniz. Bu arada sadece sizler için değil sevdikleriniz içinde güzel bir hediye olabilir. Çevrenizde istenmeyen tüylerinden şikâyetçi olan bir sevdiğiniz var ise ona lazer epilasyon hediye edebilirsiniz.

Bu sayede şikâyetlerini ve istenmeyen tüylerini tarihin tozlu sayfalarına gömüp ömrünüzün sonuna kadar bir daha karşılaşmazsınız. Hatırlatma olarak da lazer epilasyon sadece polikliniklerde ve uzman doktor eşliğinde yapılma zorunluluğu vardır. Önünüze gelen ilk yerden yaptırmayın araştırın ve bir kaç yere başvurun. Bu sayede sağlığınızı şansa bırakmamış olursunuz. Hatta uzman doktorlardan aldığınız bilgileri bile tanıdığımız uzman doktorlara danışarak kendiniz için en doğru olan tedaviye başlayın.

Lazer epilasyon sırasında maruz kalacağınız lazer ışınlarından gözlerinizi korumak için lazer koruyucu gözlerinizi siz ve doktorunuz muhakkak takın. Bu sayede gözlerinizi olası zararlardan korumuş olursunuz. Öncesinde ve sonrasında uzman doktorunuzun tüm tavsiyelerine harfi harfine uyun. Bu şekilde olası hatalardan kurtulmuş ve alabileceğiniz en iyi sonucu almış olursunuz. Daha sonrasında ise size sadece istenmeyen tüylerden kurtulmuş bir vücudun rahatlığı kalır.

Daha başlamadıysanız başlamanın tam sırası. Bilgisayarınızı kapatıp polikliniklerin yolunu tutmaya başlayın. Veya internet üzerinden de irtibat numaralarına ulaşıp oradan gerekli bilgi ve randevuyu alabilirsiniz. Bu sayede hayatınızdaki yeni sayfaları aralamış olursunuz. son olarak eklemek istediğim şey ise lazer epilasyon her mevsimde gönül rahatlığı ile uygulanabileceğidir. Tabi ki yaz mevsimlerinde kendi ten renginizi korumak şartı ile lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.