Ankara Masaj-G5

Masaj-G5 Ankara Güzellik Merkezleri

G5 MASAJ

"Ankara'daki G5 Masaj salonları yukarıda listelenmiştir. Ankara G5 Masaj merkezlerini inceleyiniz."

G5 masaj uygulaması, mekanik bir masaj aletinin sıradan bir masözün ulaşabileceği etkili masaj derinliklerinden çok daha aşağıya uzanmasını sağlayan özel bir uygulamadır. Ayrıca farklı cihaz başlıkları kullanılarak, değişik masaj teknikleri de bu uygulama da gerçekleştirilebilir. Tasarlanan başlıklar çeşitli dönme hareketleriyle, aşağıdan yukarıya, sağdan sola ve oval yönde olmak üzere her yöne doğru hareket edeb...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Masaj-G5

VIP+ Masaj-G5

VIP Masaj-G5

toplam 25 sonuç bulundu.
1 - 25 arası gösteriliyor.
Masaj-G5 Ankara Güzellik Merkezleri

G5 MASAJ

"Ankara'daki G5 Masaj salonları yukarıda listelenmiştir. Ankara G5 Masaj merkezlerini inceleyiniz."

G5 masaj uygulaması, mekanik bir masaj aletinin sıradan bir masözün ulaşabileceği etkili masaj derinliklerinden çok daha aşağıya uzanmasını sağlayan özel bir uygulamadır. Ayrıca farklı cihaz başlıkları kullanılarak, değişik masaj teknikleri de bu uygulama da gerçekleştirilebilir. Tasarlanan başlıklar çeşitli dönme hareketleriyle, aşağıdan yukarıya, sağdan sola ve oval yönde olmak üzere her yöne doğru hareket edebilmektedir. Ayrıca farklı basınç uygulama özelliği de olması, masaj etkisinin çok daha derine ulaşmasını sağlamaktadır.

G5 masaj uygulaması, özellikle kasların forma girmesi, kan dolaşımının artması ve zararlı atıklarla dolu yağlı bileşiklerden oluşan selülitlerin parçalanmasında oldukça etkilidir. Bunun yanı sıra, kısmen de olsa sırt, boyun ve bel bölgesi içinde faydaları görülebilir, fakat oldukça sınırlıdır.

G5 masajını cazip kılan ve çoğu sporcu tarafından da tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi, özellikle ortaya çıkmış olan bazı ufak incinmeler ve sakatlıklarda, masajın etkili olacağı durumlar söz konusuysa, sıradan masajlardan çok daha etkili ve hızlı sonuç vermektedir. Bu yönüyle de kaslarda ki krampları gideren, kas liflerini rahatlatan, esnekliği artırıp, laktik asit birikimini kaslardan uzaklaştırmaya yardımcı olan bir uygulamadır.

Bunun yanı sıra yumuşak doku zedelenmelerinde, kasları ve tendonları rahatlatarak dolaşımı artıran, sıkışma sonucu çeşitli bölgelerde oluşan ağrıları giderebilen çok yönlü bir uygulama olarak da kullanılabilmektedir.

Zaten G5 masaj cihazının bu kadar özelliğe sahip olup, istenildiği gibi ayarlanabilmesi de onun çok uzun yıllardır vazgeçilmez bir masaj aleti olmasının da nedenini açıklamaktadır.