BAĞLICA-ETİMESGUT – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

BAĞLICA-ETİMESGUT – ANKARA LAZER EPİLASYON

BAĞLICA-ETİMESGUT – ANKARA LAZER EPİLASYON

İstenmeyen tüy sorunlarınız artık canınızı sıkmaktaysa sizler için daha önce denememiş olanlara yepyeni bir yöntemden bahsedeceğiz. Bu yeni yöntem eski çağ dışı kalmış yöntemlerden daha acısız ve sonuçları daha garantili. Bu yeni yöntemin adı lazer epilasyon. Lazer epilasyon istenilen bölgelere uygulanmaktadır.Bağlıca-Etimesgut'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Lazer epilasyonun sonuçları kalıcıdır. Tekrardan istenmeyen tüylerle karşılaşmazsınız. Doğum ve ya hormonsal anormallikler dışında. Öyle durumlarda ise uzman doktorunuza danışarak neler yapmanız gerektiğini öğrenin. Eğer uzun süredir istenmeyen tüy probleminiz varsa artık şikâyet etmeyi bırakıp en yakın güzellik merkezinden randevunuzu alın.Eğer Ankara'da yaşıyor iseniz Bağlıca ve Etimesgut bölgeleri lazer epilasyon konusunda rağbetin yoğun olduğu bölgeler konumundadırlar. Bu yoğunluk hem lazer epilasyon yapan güzellik merkezlerinin adedinin fazla olmasından hem de Bağlıca ve Etimesgut bölgesindeki uzman doktorların çok fazla tecrübeli olmasından kaynaklıdır. Unutulmamalıdır ki lazer epilasyon tıbbı bir olaydır. O yüzden sadece güzellik merkezlerinde yapılmaktadır. Harici hiçbir yerde yaptırmamanız önemle tavsiye edilir.

Yasal olarak da yasaktır. Sizlerin karar verme aşamasında sorularınız olabilir. Bu soruları cevaplamak için güzellik merkezlerinde bulunan uzman doktorlar her zaman hazır beklemekteler. Sorularınıza cevap bulduktan sonra testlerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin. Lazer epilasyon tıbbı bir uygulama olduğu için hemen gider gitmez başlanan bir uygulama değildir.

Öncesinde bazı testler yapılıp ne tarz bir tedavi uygulanacağına karar verilmektedir. Bu sayede ulaşıla bilinecek en mükemmel sonuca ulaşılmak hedeflenir. En iyi sonucu alabilmek için testlerden sonra yapmanız gereken şeyler ve uymanız gereken kurallar mevcut bulunmaktadır. Bu kurallardan bazıları ise; çok fazla güneşte durmamak, lazer epilasyon tedavisi başlamadan en az bir ay öncesine kadar hiçbir şekilde sir ve ya ağda yapmamak ve kök diplerine zarar verecek her türlü uygulamadan kaçınmak.

Lazer epilasyon kıl köklerine uygulanan bir tedavi olduğu için bunlara dikkat etmek çok önemlidir. Bunlar haricinde yapmanız gereken ve ya yapmamanız gereken şeyleri uzman doktorlarınız sizlerle paylaşır. Lazer epilasyonda süreklilikte çok önemlidir. O yüzden seanslarınızı aksatmamanızı önemle sizlere duyururuz. Siz ve sevdiklerinize mutlu huzurlu bir hayat dileriz. İyi günler.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARABağlıca-Etimesgut'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon