Ankara Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel Lazer Ankara Güzellik Merkezleri

FRAKSİYONEL LAZER

Fraksiyonel lazer sistemi yeni nesil estetik ve kozmetik amaçlı yapılan işlemlerdendir. Fraksiyonel lazer sistemini güvenli uygulama olmasının başında onarıcı ve iyileştirici etkilerinin yanı sıra zarar, yan etki ihtimallerinin minimum olmasıdır. Fraksiyonel lazer sistemi kazayağı, dudak üstü çizgiler, ciltte gevşeme, her türlü yara, leke tedavisi için kullanılabilir. Fraksiyonel lazer sisteminde ku...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Fraksiyonel Lazer

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Fraksiyonel Lazer Ankara Güzellik Merkezleri

FRAKSİYONEL LAZER

Fraksiyonel lazer sistemi yeni nesil estetik ve kozmetik amaçlı yapılan işlemlerdendir. Fraksiyonel lazer sistemini güvenli uygulama olmasının başında onarıcı ve iyileştirici etkilerinin yanı sıra zarar, yan etki ihtimallerinin minimum olmasıdır. Fraksiyonel lazer sistemi kazayağı, dudak üstü çizgiler, ciltte gevşeme, her türlü yara, leke tedavisi için kullanılabilir. Fraksiyonel lazer sisteminde kullanılan lazer ışınları cildin alt tabakasına kadar ulaşmaktadır. Böylece üst tabaka işleme dâhil oluyor ayrıca alt tabakayı da iyileştirmeyi ihmal etmiyor. Peki, lazer ışınları alt ve üst tabakaya etkileri nelerdir? Fraksiyonel lazer sisteminde kullanılan makine sayesinde cilde gönderilen lazer ışınları sayesinde cildin kaybettiği işlevselliği geri kazandırır. Mesela Collagen üretimi.

Fraksiyonel Lazer Çeşitleri

Cilt sorunları çeşit çeşittir. Dolayısı ile tek tip Fraksiyonel lazer sistemi yerine bu sistemde sorunlarda daha etkili ve başarılı sonuçlar almak için Fraksiyonel Lazer Çeşitlerini görmek mümkündür. Bunlar:

Fraksiyonel Er; CO2

Fraksiyonel Er; Yag

Fraksiyonel Er; Glass

Fraksiyonel Lazer Çeşitlerin de yayılan lazer ışınlarının dalga boyları farklıdır. Bu durumda etki ettiği cilt tabakası da farklılaşmaktadır. Mesela, Fraksiyonel Er; Yag teknolojisinin frekansı 2,940 nm. Yani derinin orta kısmındaki tabakayı hedef alır. Fraksiyonel Er; CO2 teknolojisinde frekans 10,600 nm. Yani alt tabakaya kadar ulaşan uzun lazer ışınları kullanılır. Fraksiyonel Er; Glass teknolojisinde frekans 1,540 nm. Yani cildin en üst kısmını hedefler.

Orta dereceli Cildi soymak ya da peeling işlemi için kullanılacak Fraksiyonel lazer teknolojisi; Fraksiyonel Er; Yag, Fraksiyonel Er; Glass. Böylece ölü tabaka soyularak parlak ve canlı cilt açığa çıkar. Fraksiyonel Er; CO2 teknolojisi kullanılarak derin çizgiler, derin yaralar ve lekeler tedavi edilmektedir.

Fraksiyonel Lazer Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Fraksiyonel lazer teknolojisi ile yapılan ilk seans sonrasında etki etmeye başlar. 15 gün içerisinde cilt kendini onarır. Uzmanlar tarafından belirlenen seanslar bitirildiğinde ciltte hedeflenen etki apaçık ortaya çıkar. Ancak her seanstan sonra da etkileri görülür.

Sivilce izleri için Fraksiyonel lazer teknolojisi ile yapılan tedavi için 5 seans yeterli olmaktadır. Başarı oranı %75'tir.

Gevşemiş cilt ve derin çizgiler için Fraksiyonel lazer teknolojisi kozmetik işlem için yaklaşık 2 yıl kadar uzun bir süre tedavi gerekmektedir. Çünkü Collagen üretimi diğer cilt sorunlarına göre zaman isteyen bir süreçtir.

Fraksiyonel lazer fiyatları 2018

Fraksiyonel lazer teknolojisi ile tedavi ya da bakım yaptırmak isteyenler güzellik merkezlerine ya da özel hastanelerden lazer hizmeti sunan mekânları tercih edebilir. Böyle ünlü ve profesyonel mekânlar Fraksiyonel lazer teknolojisinin güvenilirliğini de artırmaktadır. Çünkü bu mekânlarda sunulan Fraksiyonel lazer teknolojisinde riskler sıfır ve başarı oranı yüksektir.

Fraksiyonel lazer fiyatları 2018, hizmeti sunan mekana göre farklılaşmaktadır. Kişinin cilt sorunu, uygulanacak seans sayısı ve seans süresi gibi faktörler doğrudan Fraksiyonel lazer fiyatları 2018 etki etmektedir. Piyasa araştırmasına göre ortalama olarak 1500 TL ila 2450 TL arasında olduğu tespit edilmiştir.

Fraksiyonel lazer sistemi kadın erkek fark etmeksizin herkesin rahatlıkla yaptırabileceği bakım ve tedavi teknolojisidir. Ancak Fraksiyonel lazer sisteminin bazı durumlarda uygulanması sakıncalı olabilir. Mesela cilt hastalıkları olan (kanser, iltihap, açık yara vb.) ve hamile kişiler doktorlar ya da güzellik uzmanları Fraksiyonel lazer sisteminin kullanılmamasını önermektedir.

Fraksiyonel lazer sistemi seansından hemen sonra günlük işlere kalındığı yerden devam edilebilir. Hafif kızarıklık, peeling işlemi nedeni ile geçici kabuklanma gibi yan etkileri günlük hayatı aksatmaz. Böylece cildin yapısı bozulmadığından çabucak iyileşir.