LAZER EPİLASYON FİYATLARI HANGİ ARALIKTADIR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON FİYATLARI HANGİ ARALIKTADIR?

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için lazer epilasyon uygulaması tedavisini seçmek için ne bekliyorsunuz? Lazer epilasyon uygulaması istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanın en iyi yolu olduğunu söyleyebilirim.

Lazer epilasyonu cihazlarından gelen ışınların tüy köklerinize etki ederek tüy köklerinizin yanmasına sebep olur. Böylelikle tüylerinizde azalma ve incelme görülmektedir. İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için lazer epilasyonu yaptırmak için daha fazla beklemeyin. En yanınızda ki güzellik merkezlerine giderek dermatoloji alanında uzman olan doktorlar tarafından istenmeyen tüylerinizden kurtulun. Lazer epilasyon uygulaması ağrısız ve acısız olacağını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Çünkü güzellik merkezlerinde yaptıracağınız lazer epilasyon uygulamalarında kullanılacak olan cihazlarda soğutucu aparatı bulunmaktadır.Bu soğutucu aparatı ile birlikte ciddi anlamda hiçbir ağrı ve ya acı çekmeden istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon yaptırmak istiyorsunuz fakat lazer epilasyonun fiyat aralığı nedir bilmiyorsunuz ve bu sebepten yaptırmaktan çekiniyorsunuz. Bu durumlar için sunu söyleyebilirim. Lazer epilasyon uygulamaları için net bir fiyat aralığı verilmemektedir.

Genel olarak lazer epilasyon uygulaması tedavisi yapan güzellik merkezlerinde fiyatlarda değişiklik gözükmektedir. Bulunduğu semte, bulunan cihazlara, bulunan uzman hekimlere göre fiyatlar genel olarak değişir. Fakat bir konuda sizi uyarmalıyım. Güzellik merkezleri, kuaförler gibi yerlerde lazer epilasyonu uygulamalarına oldukça düşük ve ya olması gerekenden fazla ücret sunmaktadır. Kesinlik ile bu tip yerlere lazer epilasyon yaptırmamalısınız.

Lazer epilasyon uygulamalarında hijyende oldukça önemlidir. Genel olarak lazer epilasyon cihazları hiç bir şekilde cildinize sürülmeden yaklaşık olarak 2 ile 3 cm uzaklıkta tutularak atış yapılmalıdır. Ve dikkat etmeniz gereken bir durum lazer epilasyon cihazlarının baslık kısımları 6 ayda bir değiştirilerek hijyen bakımından ve sağlık bakımında önem taşımaktadır.

Bir de kesinlikle ve kesinlikle lazer epilasyonu uygulaması sırasında lazer ışınlarından korunabilmeniz için koruyucu gözlük kullanmanız gerekmektedir. Ayrıyeten tabi ki de lazer epilasyonu yapacak olan doktorunuzun da bu gözlüklerden takması gerekmektedir. Hayatinizin kalitesini arttırmak istiyorsanız eğer lazer epilasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bunun ile birlikte lazer epilasyon yaptırmak ile istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için en yakın güzellik merkezlerinde uzman doktorlar tarafından yaptırmanız gerekmektedir. İyi günler.